Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Успіх паралімпійської збірної та скромні досягнення олімпійців збили з пантелику пересічних українців. Чи є чому дивуватися та в чому прихована причина такого дисбалансу в результатах?
Глава Укрзалізниці Войцех Бальчун підписав меморандуми про співпрацю з компаніями Siemens і Pesa Bydgoszcz.
В Васильковском районе Киевской области неизвестные убили директора предприятия Caparol, которое занимается производством лакокрасочных изделий .
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав Верховну Раду терміново змінити закон Савченко.
Екс-радника колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова Ігоря Сосновського планують допитати щодо вбивства ватажка сепаратистської організації Оплот Євгена Жиліна.
Депутат Народного фронту Сергій Пашинський погрожував розправою колегам, які не підтримали його законопроект про спецконфіскації.
Соціальні інспектори влаштовуватимуть вибіркові перевірки, під час яких цікавитимуться умовами життя й доходами родин, що отримують субсидії.
Прохолодна погода призвела до загострення епідеміологічної ситуації в Києві й часто джерелом зараження є хворі пасажири в громадському транспорті.
Створення Дорожнього фонду дозволить направляти на будівництво доріг близько 30-40 млрд грн, що в 5-10 разів більше за поточні обсяги фінансування.
Влада Туреччини звільнила 27 тисяч 715 вчителів і відсторонила від роботи ще 9 тисяч 465 через підозри у зв'язках із тероризмом.
Сьогодні на засіданні Верховна Рада в першому читанні підтримала закон про основні засади гарантування кібербезпеки України.
Лідер «Оплоту» Євген Жилін був убитий у підмосковному ресторані вчора ввечері. Смерть ватажка сепаратистів викликала шквал чорного гумору в соціальних мережах.
Політичні експерти з групи Левіафан підготували традиційний огляд законопроектів, над якими парламент працюватиме протягом поточного пленарного тижня.
В Одесі через сильний дощ зупинився міський електротранспорт, затори в місті сягнули 10 балів.
Основною версією вбивства ватажка «Оплоту» Євгена Жиліна в підмосковному ресторані є розбіжності в бізнесі.
Електронні сервіси набувають все більшої популярності серед українців. Вони зменшують контакт із чиновниками, убезпечують від корупційних ризиків, дозволяють економити час, гроші та зусилля.
Водіїв закликають бути уважними та обережними на дорогах у зв'язку з погіршенням погодних умов на території деяких областей України.
У рамках навчань Blonde Avalanche-16 військові проходять відпрацювання завдань, пов'язаних із ліквідацією наслідків стихійних лих.
У підмосковному ресторані невідомий двічі вистрілив у Євгена Жиліна, лідера української організації «Оплот».
Декларація містить заходи щодо захисту осіб, які змушені рятуватися від воєн, насильства, наслідків стихійних лих, бідності й голоду.
VI міжнародний форум Kiev Media Week відбудеться з 19 по 23 вересня в Києві в готелі Hyatt Regency Kiev.
Всього Держкомітету телебачення і радіомовлення України пропонується виділити 1 млрд 395 млн гривень.
Прожитковий мінімум до кінця 2017 року буде складати 1700 грн, а мінімальна пенсія буде – 1373 гривень.