Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
В Україні запровадять систему ліцензування лікарів, яка замінить наявну сьогодні атестацію. Ліцензію на діяльність видаватиме спеціальна ліцензійна рада при Міністерстві охорони здоров'я.
На виїзді з Мелітополя Запорізької області в п'ятницю, 15 червня, зіткнулися автомобіль знімальної групи ТРК «Україна» та мотоцикліст.
У п'ятницю, 15 червня, в Києві неподалік від Південного вокзалу за кермом пасажирського автобуса помер водій.
Слово і Діло порахувало, скільки коштує державному бюджету України одна обіцянка народного депутата.
В Антикорупційному бюро продовжують проводити слідчі дії в рамках справи про розкрадання коштів на облаштуванні кордону.
Господар автомобіля, в якому стався вибух 14 червня в Святошинському районі Києва, є офіцером запасу, учасником АТО.
14 червня в аеропорту Київ (Жуляни) літак авіакомпанії Bravo Airways, який прилетів з Анталії, при приземленні викотився за злітно-посадкову смугу. Про інцидент говорили з експертами.
Учасники пікету заявили, що домоглися перенесення засідання суду в справі про вбивство журналіста на 9 серпня.
До президентських виборів в Україні залишилося не так багато часу. У світлі цієї події боротьба за владу в країні загострилася.
Якщо прогноз Мінекономрозвитку справдиться, то ціни на газ у 2018 році зростуть на 18 відсотків, що призведе до подорожчання світла й тепла. Ми вирішили з'ясувати, наскільки зростання тарифів за комуналку встигатиме за збільшенням мінімальної зарплати.
Київський фотограф відобразив кілька моментів попадання розряду блискавки в столичну телевежу.
В Україні з 14 до 15 червня внаслідок ускладнення погодних умов знеструмлені 295 населених пунктів.
День медика відзначають 17 червня в Україні. Слово і Діло зібрало з цього приводу обіцянки політиків лікарям.
У четвер, 14 червня, Південно-Українська атомна електростанція провела планове відключення другого енергоблоку для виконання технічних робіт.
Служба безпеки України завершила розслідування кримінального провадження про вбивство начальника управління контррозвідки СБУ в Донецькій області Олександра Хараберюша.
Пасажирка рейсу 4406 Анталія-Київ UR-CPR, який потрапив в аварію в Міжнародному аеропорту «Київ» імені Сікорського (Жуляни) розповіла про те, що перед посадкою у літака горіло крило і відвалилися колеса.
У Кореї продають iPhone 3GS, якими користувалися раніше, при цьому гаджети реалізуються в нових упаковках, з оригінальним комплектом зарядки і навушників.
На опублікованих фото видно, що BMW під час ДТП розірвало буквально на частини. Сильно пошкоджені також автомобіль Smart і мікроавтобус.
Троє дівчаток, які постраждали від вибуху автомобіля в Святошинському районі столиці, на даний час прооперовані і знаходяться в стані середньої тяжкості.
На місці працює аварійно-рятувальна бригада. Екіпаж і фахівці аеропорту очікують авіаційних експертів і представників авіакомпанії.
Чоловік переправляв трьох громадянок України віком 22-23 роки в борделі в один із особливих адміністративних районів Китаю.
Влада пояснює, що на ці дороги обладнані якісним дорожнім покриттям, відбійниками, надземними і підземними пішохідними переходами.
Міністерство інфраструктури України та компанія Нyperloop Transportation Technologies в четвер, 14 червня, підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю.
Один з дітей, які постраждали в результаті вибуху в старому автомобілі на вулиці Чорнобильській у Святошинському районі Києва, знаходиться в комі.
В Луганській обласній дитячій лікарні через отруєння грибами помер 8-річний хлопчик, який 11 червня разом із 15-річним братом і матір'ю був госпіталізований в реанімацію.
У результаті вибуху автомобіля в Святошинському районі Києва четверо дітей отримали поранення і госпіталізовані, двоє з них - у важкому стані.