З'ясувалося, скільки українців змінили місце голосування

Читать на русском
Станом на 15 квітня місце голосування на виборах президента у 2019 році  змінили 252 тисяч 814 українців.
Фото «Слово і Діло».

Станом на 15 квітня місце голосування на виборах 2019 змінили 252 тис. 814 українців.

Як пише «Слово і Діло», такі дані вказані на офіційному сайті Державного реєстру виборців України.

Скільки в Україні виборців та в яких регіонах найбільше тих, хто змінив місце голосуванняПід час виборів президента 31 березня голосувати можуть понад 35 мільйонів українців. Хоча серед них майже мільйон громадян, скоріш за все, не скористаються своїм правом голосу.

У перший день, 7 квітня, цим правом скористалися 9 тисяч людей, а 8 квітня - вже майже 38 тисяч виборців. Найбільше українців змінили місце голосування у п'ятницю, 12 квітня, - понад 44 тис.

Найбільше виборців змінили місце голосування у Києві - 46 249, Київській області - 24 886, Харківській області - 18 934, Одеській області - 16 732.

Окрім того, 4 143 жителів окупованого Криму змінили місце голосування.

Нагадаємо, сьогодні останній день, коли виборці можуть змінити місце голосування.

Після цього, громадяни України можуть звернутися до суду з позовом про уточнення списку виборців для голосування у другому турі виборів 2019 до 18 квітня включно. Необхідно звертатися до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій громадянин планує голосувати.

Перед першим туром понад 300 тис. громадян змінили місце голосування. Тоді виборці мали три місяці для подання відповідних заяв. Перед другим туром у виборців був лише тиждень.

Як відомо, українці обговорюють можливі дебати Володимира Зеленського і президента Петра Порошенка. «Слово і Діло» нагадає, як проходить підготовка до дебатів і другого туру виборчої кампанії.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: