Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
За період з 7 по 13 жовтня українські міністри дали 14 обіцянок, третину з яких (5) можна справедливо вважати виконаними.
Колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко не надав Генеральній прокуратурі доказів причетності російських агентів до розстрілів протестувальників під час Революції Гідності.
Антикорупційний комітет Верховної Ради контролює хід розслідування 200 кримінальних проваджень проти чиновників, які підозрюються в корупції.
Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що служба подає до суду на «Укрнафту» за несплату боргів.
Делегація Великобританії в ОБСЄ звернулася до Російської Федерації з вимогою роз'яснень щодо того, яким чином на підконтрольну сепаратистам територію Луганської області потрапила система залпового вогню ТОС-1 «Буратіно», яка виготовляється виключно в Росії.
Народний депутат Павло Кишкар разом із фракцією «Самопомочі» так і не зміг домогтися винесення на голосування закону про тимчасові слідчі комісії.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 16 жовтня 2015 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів та волонтерів.
Учасники конфлікту на Донбасі можуть бути амністовані тільки після винесення обвинувального рішення суду, а сама амністія може тривати й 10 років.
Сестра нардепа Надії Савченко Віра заявила, що особисто прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков просив її вмовити Надію припинити голодування.
Необхідність поставок природного газу «останньої надії» закріплена в законі «Про ринок природного газу», який набрав чинності 1 жовтня.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо інформації про те, що Україна стала непостійним членом Ради безпеки ООН.
У «БПП «Солідарність» готові виключати з виборчих списків одіозних кандидатів та колишніх представників і функціонерів «Партії регіонів».
Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що він хоче зробити з Одеси сучасну Барселону.
Якщо з корумпованої структури звільнити 10% людей, то сподіватися на якісь зміни не доводиться.
Заступник голови парламентського комітету у закордонних справах Віктор Вовк поскаржився конгресменам США на загрозу появи нового авторитаризму в Україні.
Луганська ВЦА повідомила, що в окупованому обласному центрі відновило своє мовлення українське телебачення та радіо.
Нардеп, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук заявив, що російські бойовики продовжують хаотичні обстріли українських позицій.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що незважаючи на проблему біженців, ЄС сфокусований на врегулюванні кризи в Україні.
15 жовтня запам'ятається тим, що цього дня Арсеній Яценюк заявив про нове звернення до Росії з вимогою реструктуризувати борг, узятий урядом в 2013 році, а українська делегація в ООН здобула чергову маленьку перемогу – домоглася обрання нашої країни непостійним членом Ради безпеки Організації до 2017 року.
Що відбувається, коли свідомий громадянин байдужіє до самого інституту виборів? Як правило – першим дзвіночком є низька явка виборців у день голосування. Для одних кандидатів це запорука успіху, для інших – катастрофа.
У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» фахівець поділився міркуваннями щодо місцевої виборчої кампанії в Рівному.
Тема Криму отримала нову актуалізацію 20 вересня поточного року, коли кримські татари почали безстрокову акцію продовольчої блокади.
Міністр юстиції Павло Петренко 8 липня 2015 року повідомив про те, що у вересні до закон про люстрацію будуть внесені правки.
До 2017 року делегація України входитиме до складу Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй у якості непостійного члена.
У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» фахівець поділився міркуваннями щодо місцевої виборчої кампанії у Дніпропетровську.
У Бердянську, що в Запорізькій області, через неузгоджені ремонтні роботи на газопроводі вже 3 доби припинене постачання газу.
Капітального ремонту доріг цього року в Черкасах не буде, а коштів, виділених на ці потреби депутатами, вистачить на проведення капремонту лише однієї вулиці.
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт не представив у вересні обіцяний закон «Про освіту».
Кредит Європейського банку реконструкції та розвитку Україні на оплату газу обсягом $300 млн не зірве, вважають в ЄБРР.
Станом на 15 жовтня 2015 року серед законопроектів, зареєстрованих у Верховній Раді Анатолієм Дирівом, немає жодного, в якому йшлося би про децентралізацію влади.