Вбити лучника: чому Україні важливо мати доступ до Starlink над росією
Технологія Starlink дозволить полювати за російською балістикою, якою ворог активно обстрілює територію України.
На Донбасі в зоні проведення АТО в понеділок, 22 травня, загинув військовослужбовець-контрактник 44-ї окремої артилерійської бригади ЗСУ.
У терористичній організації «Ісламська держава» бойовики заборонили використання соціальних мереж.
ООН закликає Північну Корею припинити випробування балістичних ракет, адже ці дії загрожують регіональній і міжнародній безпеці.
Київська міськадміністрація опублікувала програму святкових заходів, присвячених Дню Києва, які пройдуть 27 і 28 травня.
Кабінет міністрів ухвалив рішення про ліквідацію Державної санітарно-епідеміологічної служби.
Американський президент Дональд Трамп спростував твердження про те, що він передав Росії дані, отримані ізраїльською розвідкою.
Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що за час перебування Віктора Януковича при владі було вкрадено близько 40 мільярдів доларів.
Провідний український інтернет-провайдер «Воля» з 22 травня розпочинає заходи щодо обмеження доступу до заборонених в Україні російських соцмереж.
Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган очолив правлячу Партію справедливості і розвитку.
Іранський президент Хасан Рухані пообіцяв продовжувати програму створення балістичних ракет в країні.
МЗС України засудило останній запуск балістичної ракети КНДР, заявивши, що керівництво країни вдається до подальших зухвалих агресивних дій.
НАБУ опублікувало копію наказу про звільнення свого працівника, якого в ГПУ вважали співробітникам відомства, повідомивши про його затримання під час отримання хабара.
У понеділок в Україні обговорювали ідею візового режиму з РФ, озвучену низкою народних депутатів. Думки щодо цього питання розділилися навіть всередині окремих фракцій. Тим часом генпрокурор пояснив, чому з розшуку Інтерполом знятий Янукович; а в журналі ЄС було опубліковане рішення про безвізовий режим з Україною.
В Адміністрації президента України визнали неможливість повного блокування російських соціальних мереж.
Політичний експерт розповів про зміст і доцільність «церковних» законопроектів для українського суспільства.
Столичний борг за електрику станом на 1 травня перевищив понад один мільярд гривень, в квітні ж він виріс на 83,5 мільйона.
Безвізовий режим з заморськими територіями Франції і Нідерландів запрацює для громадян України не раніше осені.
Протягом неповного місяця – з 21 квітня по 21 травня 2017 року – бойовики на Донбасі 1582 рази обстрілювали позиції сил Антитерористичної операції, внаслідок чого загинули 16 захисників України.
Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в підтримці тероризму, підкресливши також, що не можна допустити появи у цієї країни ядерної зброї.
Волонтер Леся Литвинова розповідає про потужні поштовхи розвитку деяких галузей через конфлікт на сході України.
У понеділок, 22 травня, бойовики на сході України 30 разів відкривали вогонь по позиціях сил АТО, один військовослужбовець був поранений.
Політичний експерт пояснив, чому керівництво України наполягає на виконанні «Мінська» і не визнає безрезультатність Мінських домовленостей.
Апеляційний суд Києва залишив під арештом колишнього начальника Державтоінспекції столиці Миколу Макаренка, призначивши заставу розміром 5 млн грн.
У багатьох фракціях українського парламенту є депутати, що обстоюють запровадження візового режиму з Росією. Які шанси на ухвалення цього рішення, зважаючи на заяви політиків, спробувало проаналізувати «Слово і Діло».
Підставою для перевірки може стати інформація від фізичних осіб, організацій, ЗМІ та правоохоронних органів.
Минулого тижня Верховна Рада мала намір серйозно втрутитися в діяльність релігійних організацій, які керуються з території держави-агресора. Втім, розгляд відповідних законопроектів поки що відклали.
Геращенко зазначив, що Шувалова залучено до широкомасштабної акції щодо зриву реформ в Україні.
Макрон і Путін вирушать до Версалю на виставку, присвячену 300-річчю візиту Петра I до Франції 1717 року.
Політичний експерт розповів, чи змусить економічна криза в Росії і санкції змінити тактику Москви на Донбасі.
Проведення заходів на Софійській площі розпочнеться вже з 25 травня, де заплановані дні українського, латиноамериканського танцю, танго і вальсу.