Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Верховний суд відкрив провадження за скаргою головного антикорупційного прокурора на рішення судів за позовом колишнього керівника ДФС.
Подробиці вибуху на дитячому майданчику біля Дніпра. Ймовірно вибухнула граната від гранатомету ВОГ-25П. Діти знайшли боєприпас на смітнику.
Столичний райсуд задовольнив клопотання антикорупційного прокурора про продовження обов'язків підозрюваному судді.
Правоохоронці Харківської області затримали в Києві двох жителів столиці, підозрюваних у масовому псевдомінуванні в Харкові.
За результатами апеляційного розгляду постанову слідчого судді Голосіївського районного суду міста Києва від 4 червня 2019 року залишили без змін, апеляційну скаргу сторони захисту - без задоволення.
Політик пов'язує арешт із активною участю в кампанії з висунення опозиційних кандидатів у депутати Московської міської думи, вибори до якої призначені на 8 вересня.
Прокуратура Луганської області оголосила нову підозру ватажкові терористичної організації Луганська народна республіка Леоніду Пасічнику.
Менш ніж три тижні до парламентських виборів, і це особливо відчувається на Погоджувальній раді. У заявах представників фракцій суцільний піар.
Апеляційний суд столиці відмовився розглядати скаргу на арешт корпоративних прав комерційної компанії матері члена парламенту.
У липні в Україні трохи зросли пенсії та аліменти, а також подорожчали закордонні паспорти. Із середини місяця має набути чинності закон про державну мову.
Столичний райсуд задовольнив клопотання Національного бюро про накладання грошового стягнення на свідка у справі.
Столичний райсуд скасував постанову Національного бюро про закриття справи щодо премій колишнього керівника Нацагентства.
Столичний райсуд задовольнив прохання антикорупційного прокурора про обрання запобіжного заходу представнику офшорної компанії.
Столичний райсуд скасував арешт житла топ-менеджера комерційної фірми, якого підозрюють у справі паливних схем у МО.
У СБУ встановили, що полковник одного з військових представництв Міністерства оборони організував механізм розкрадання та привласнення коштів державного підприємства Антонов.
Столичний райсуд не побачив підстав для зняття арешту з мобільного телефону, вилученого Національним бюро в приміщенні держпідприємства.
Гриб, який був викрадений у Білорусі і засуджений до 6 років позбавлення волі у Росії за нібито сприяння терористичній діяльності, звернувся до президента Володимира Зеленського і ВР.