Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
Різдвяне богослужіння ПЦУ 25 грудня у Софійському соборі у Києві очолює митрополит Єпіфаній.
Антикорупційний суд завершив розгляд справи за обвинуваченням колишнього очільника комерційного банку олігарха-втікача.
У 2023 році Латвія передала Україні понад 270 автомобілів на майже мільйон євро. До розгляду в уряді готуються документи про передачу ще 34 автомобілів.
Через блокаду на кордоні з Польщею у черзі стоять близько 3,4 тис. вантажівок, у розблокованому ПП Шегині - ще 700.
Вчора, 24 грудня, росіяни обстріляли Запорізьку область, завдавши 176 ударів. Ворог влучив у житлові будинки та об’єкти інфраструктури.
У Національному бюро оприлюднили чергову повістку про виклик юриста, якого підозрюють в організації зловживань в АРМА.
Російські війська, за словами пропагандистів, вже збивають винищувачі F-16 в Україні. В той час, як Повітряні сили ЗСУ їх ще не отримали.
За минулу добу, 24 грудня, у Херсонській області внаслідок атаки росіян загинув цивільний, ще двох було травмовано. Ворог випустив по області 288 снарядів.
В ніч на 25 грудня російські терористи атакували Україну 31 дроном-камікадзе та двома авіаційними ракетами. Силам ППО вдалося збити майже всі ворожі цілі.
Українські воїни минулої доби, 24 грудня, збили два російські винищувачі та ліквідували ще 760 окупантів.
Російські окупанти атакували на сході та південному сході України та намагалися вибити українські підрозділили з лівого берега Херсонщини. За добу відбулося 66 бойових зіткнень.
Загарбники встановлюють постійний контроль над захопленими територіями України. Російське командування перекинуло до районів Донецької області три новосформовані полки Росгвардії.
Ізраїль може надати імунітет ватажкам ХАМАСу Ях'ю Сінвара і Мухаммада Дейфа у Секторі Гази в обмін на завершення війни.
Экскомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс закликав негайно надати Україні всю необхідну військову підтримку для боротьби з вторгненням росії.
Протести в Белграді популяризувалися, якщо вони повернулися в місто. Поліція встановила, що протестувальники використовували аерозоль.
У результаті поліцейського рейду проти підозрюваних у торгівлі наркотиками на Шрі-Ланці затримали майже 15 тисяч осіб.
Ізраїльські військові під час операції в Джебалії в Секторі Газа виявили тіла п'яти заручників, які були викрадені радикальним палестинським рухом ХАМАС 7 жовтня.
У Мурманську ввечері 24 грудня спалахнув єдиний у світі російський атомний криголам-контейнеровоз Севморпуть.
Росіяни у неділю ввечері, 24 грудня, обстріляли Чорнобаївку на Херсонщині. В результаті загинула жінка.
Під час екстреного звернення до нації президент Сербії Александр Вучич заявив, що спроба захоплення будівлі міської адміністрації Белграда не є революцією.
Увечері 24 грудня в Одесі пролунали потужні вибухи. Повітряні сили повідомляють атаку безпілотників.
У сербському Белграді розпочалася нова багатотисячна акція протесту з вимогою скасувати результати парламентських виборів, на яких перемогла провладна партія.
Війська країни-окупанта в неділю, 24 грудня, обстріляли прифронтові Очеретине та Нью-Йорк у Донецькій області. Поранено трьох людей, також є руйнування
Увечері в неділю, 24 грудня, у Кропивницькому пролунали вибухи. У цей час на території Кіровоградської області було оголошено повітряну тривогу.
Найближчим часом ЦАХАЛ розширить зону військових дій на території Сектору Гази. Про це заявив прем'єр країни Біньямін Нетаньягу.
Російські окупанти станом на 24 грудня завели всі свої військові кораблі до пунктів базування.
На північному заході Словаччини поліція затримала чоловіка, який погрожував вчинити таку ж стрілянину, як у Празі.
Керівництво рф справді зацікавлене в тому, щоб якнайшвидше закінчити війну проти України. Про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов.
Президент Володимир Зеленський привітав з Різдвом та наголосив, що цього року українці зустрічають це свято в одну дату і разом із Європою та світом.
Президент Чехії Петро Павло підписав зміни до закону про правовий статус українців, які приїхали до країни після початку повномасштабного вторгнення рф.