Спостерігайте за вусатим. Колонка Леоніда Швеця
Останнім часом помітно змінилася риторика та дипломатична активність Олександра Лукашенка, зокрема і щодо путінської росії.
Гройсман заявив, що на ліквідацію наслідків пожежі на складах у Калинівці Вінницької області спрямують 100 мільйонів гривень.
Американська компанія Velton/Zegelman здійснила перший в Україні обмін ефіру (Ethereum), однієї з найбільш популярних криптовалют, на нерухомість в Києві.
Ці кошти будуть використані для фінансування загального фонду державного бюджету. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.
Центр фокусуватиме увагу на недобросовісному використанні європейських коштів для здійснення довготривалих проектів.
Прем’єр Володимир Гройсман наголосив, що все залежить від темпів реформ та економічного зростання.
Співробітник одного з департаментів українського Нацбанку задекларував подарунок від однофамільця на суму понад мільйон гривень.
У прес-службі відзначили, що голова НБУ Валерія Гонтарева не має наміру повертатися до роботи в Нацбанку.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на минулому тижні реалізував активи 35 банків, які перебувають під його керуванням, на суму 290,71 млн грн.
Компанія Укрзалізниця до вихідних на 14 жовтня (Покрова і День захисника України) призначила додатковий поїзд Київ-Ковель.
Один із районних судів столиці наклав арешт на рахунки фігуранта розслідування Антикорупційного бюро у справі «Укрхімтрансаміаку».
Перша частина коштів оточення екс-президента України Віктора Януковича, конфіскованих за рішенням суду, надійшли до держбюджету.
Новак розповів, що на утримання, погашення боргів і будівництво доріг заплановано близько 26-27 млрд грн.
Банківська система України за півроку отримала чистий прибуток у розмірі 3,4 млрд грн, минулого року цей показник був удвічі більшим.
Нацбанк України не може визнати криптовалюту валютою і попереджає громадян про ризики шахрайств.
До військовіих частин Збройних сил України надійшло благодійної допомоги на суму 76 мільйонів гривень.
За словами заступника голови Нацбанку Олега Чурія, українці вивели за кордон 1,5 мільйона доларів.
Середня вартість зрідженого газу в роздробі в Україні знизилася до позначки 14,17 гривні за літр.
Данилюк зазначив, що бюджет на 2018 рік розроблений на основі середньострокової бюджетної резолюції.
Під час години запитань до уряду міністр фінансів зазначив, що має на меті представити народним обранцям основні параметри бюджету на наступний рік.
В Антикорупційній прокуратурі міркують щодо подання клопотання про обмеження часу Романа Насірова для ознайомлення зі справою.
У Мінфіні заявляють, що при підготовці бюджету-2018 сконцентрувалися на пріоритетних сферах і відмовилися від другорядних витрат. Головні показники бюджету аналізували експерти.
Позивач вимагає, щоб суд змусив скасувати рішення про засекречення судового вироку, за яким були конфісковані 1,5 мільярда доларів Януковича.
За даними заступника міністра, 75-80% переселенців зазначають, що проблема із забезпеченням житлом є найважливішою для них.
Омелян сподівається безкоштовно отримати вживаний німецький рухомий склад для «Укрзалізниці».
За словами Гройсмана, близько 40% експорту України становить експорт до країн Європейського Союзу.
МЕРТ запровадив санкції щодо низки підприємств групи Єврохім, а також інших російських постачальників міндобрив.
Що й чому заважає державі запровадити обов'язкове декларування доходів усіма громадянами України, спробував розібратися політолог Олександр Радчук.
Аналітики «Слова і Діла» розібралися, на що уряд збирається витрачати бюджетні гроші в 2018 році.
ЄС готовий підтвердити свою зацікавленість у транзитному маршруті російського газу через Україну.
Євробонди України на 3 мільярди доларів викупили інвестори зі США, Великої Британії та Європи.