З'ясувалося, чому до «Київстару» прийшли з обшуками податківці

Читать на русском
В офіс Київстару в Києві прийшла з обшуком податкова поліція. Майже 2 роки йде суд з Державною фіскальною службою, яка вважає, що оператор недоплатив до скарбниці України майже 1,5 млрд грн.

В офіс «Київстару» в Києві прийшла з обшуком податкова поліція.

Про це президент компанії Петро Чернишов повідомив в Facebook 4 січня, пише «Слово і Діло».

Антимонопольний комітет оштрафував «Київстар»Антимонопольний комітет України оштрафував мобільного оператора «Київстар» на 54,4 тисячі гривень.

«Сьогодні вранці до нас в головний офіс прийшло близько трьох десятків податкових поліцейських. Проникли через охорону всієї ось такий бригадою, просто розставивши наш турнікет, і пред'явили нам постанову Шевченківського районного суду Києва про дозвіл провести обшук нашого офісу», - написав він.

Президент «Київстару» уточнив, що податківці прийшли без зброї і без масок, але в їх складі «прийшли відразу чотири податкових майора».

«Що ж вони шукають в такому великому складі? Три договору, укладених дуже давно ще минулим керівництвом компанії і вже припинили дію, і пару десятків додаткових документів до них», - додав Чернишов.

Він нагадав, що вже майже 2 роки йде суд «Київстару» з Державною фіскальною службою, яка вважає, що оператор недоплатив до скарбниці України майже 1,5 млрд грн.

«Ми вважаємо, що це справа придумано, так як компанія завжди справно і в повному обсязі перераховує всі податки і збори до бюджету країни. Не дарма нас регулярно називають платником податків №1 в галузі зв'язку та одним з найбільших платників податків країни», - заявив Чернишов.

За його словами, за 20 років роботи «Київстар» сплатив до скарбниці 52 млрд грн різних податків і зборів.

«Ми ніколи не відмовлялися надавати документи і відвезли в суд цілу вантажівку (це не жарт) Доказів, однак, як видно, суд порахував це недостатнім і 26.12.2017, нічого нам не сказавши, дав податковим інспекторам дозвіл на обшук і вилучення документів» , - зазначив Чернишов.

У Національній поліції про це обшуку нічого не знають, а до ДФС додзвонитися «Українській правді» поки не вдалося.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: