Карасьов Вадим сторінка 2

Справа Саакашвілі в Україні: чого чекати далі та на що розраховують в АП

Грузинський суд заочно засудив Саакашвілі до трьох років ув'язнення й чекає його видачі. В Україні тим часом СБУ близько чотирьох годин допитувала політика. Як розвиватиметься справа Саакашвілі в Україні, розбирались експерти.

Три роки в'язниці: чи видасть українська влада Саакашвілі Грузії

Грузинський суд заочно засудив Міхеіла Саакашвілі до трьох років ув'язнення за перевищення повноважень. Вирок дає підстави для його екстрадиції з території України. Оцінили подальший розвиток подій експерти.

Штурм і затримання Саакашвілі: чому фарс може завершитися трагікомедією

Після маршу за імпічмент Порошенка СБУ прийшла з обшуками до квартири політика. На знак протесту Саакашвілі виліз на дах 8-поверхового будинку, де він мешкає, й погрожував стрибнути вниз. Поки що політика затримали й готують підозру.

Ескалація конфлікту між РФ та Україною: чи буде користь від розриву дипвідносин із Москвою

Біометричний контроль, візовий режим а тепер і розрив дипвідносин – всі ці ініціативи влада розглядає як імовірні заходи безпеки в умовах гібридної війни. Чи доцільно їх застосовувати, розбиралися разом з експертами.

Зустріч Порошенка з Трампом: про що говоритимуть та що запропонує президент США Україні

Сьогодні, 18 вересня, президент України розпочав свій робочий візит до США для участі в 72-й сесії Генеральної асамблеї ООН. Що стане ключовою темою та чого чекають у США від президента, розповіли експерти.

Повернення на батьківщину: чи екстрадуватимуть Саакашвілі до Грузії

Політолог розповів, наскільки ймовірною є екстрадиція Міхеіла Саакашвілі до Грузії та що означає запит грузинської влади про його видачу.

«Наглядач» із команди Трампа в Києві: чи допоможе Курт Волкер досягти миру на Донбасі

Політичний експерт оцінив призначення Курта Волкера спецпредставником США щодо України й розповів, як це вплине на врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Позитивна хімія» Трампа з Путіним і тет-а-тет Порошенка з Тіллерсоном: головні висновки для України

Політичний експерт підбив підсумки візиту держсекретаря США в Україну та переговорів президента Штатів із керівництвом РФ.

Розенблат, Дейдей та інші: хто наступний у черзі до Генпрокурора?

Політолог розповів, хто може бути наступним під прицілом у Генеральної прокуратури на зняття недоторканності.

Завершення війни поза «Мінськом»: що чекає на Україну після зустрічі Трампа з Порошенком

Політичний експерт розповів, чого очікувати від зустрічі президентів України і США та яких домовленостей щодо Донбасу вони можуть досягти в ході переговорів.