Карасьов Вадим

Довічний термін для Савченко та Рубана: наскільки це можливо?

Генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу заявив, що за підготовку терактів в Україні Савченко та Рубану загрожує довічний термін. При цьому немає підстав надавати жодного статусу Медведчуку. Оцінили ситуацію експерти

Конфлікт між САП, НАБУ та ГПУ: чия позиція сильніша

У березні генпрокурор звернувся до КДКП з поданням про зняття Холодницького з посади. Його звинувачують у розголошенні таємниці слідства. Вчора під стінами САП пройшли нові протести. Оцінили конфлікт експерти.

ЧС із футболу-2018: як суспільство розділилося навпіл

Національні дружини провели акцію біля будівлі телеканалу Інтер, який не підтримав загальноукраїнський бойкот ЧС-2018 у Росії. Тим часом генсек ООН відвідає ЧС в РФ. Оцінили ситуацію експерти.

Праймеріз в Україні: бути чи не бути?

До президентських виборів в Україні залишилося менш ніж рік. За останніми даними соцопитувань, лідирує голова фракції Батьківщини.

Що потрібно для успішної приватизації обленерго?

В Україні першим на продаж можуть виставити Центренерго. Про нюанси приватизації обленерго розповіли експерти.

«Я прийшов до ГПУ на 2 роки»: що вдалося в Генпрокуратурі та на яку посаду претендує Луценко?

Рівень відповідальності Юрія Луценка впав із 17 до 9 відсотків за два роки в ГПУ. Результати дворічної роботи Юрія Луценка в прокуратурі оцінили експерти.

За яких умов Саакашвілі повернеться до Грузії та що це означає для України?

Саакашвілі закликав соратників з Єдиного національного руху повернутися до влади в Грузії в 2018 році. Чи зможе політик повернутися до Грузії та як бути з кримінальними провадженнями проти нього, оцінили експерти.

«Кремлівська доповідь»: які цілі у США та яким може бути фінал для Путіна

У США оприлюднили доповідь про можливість запровадження нових санкцій проти російських олігархів і близького оточення Путіна. Навіщо це США та якими будуть наслідки для РФ, пояснили експерти.

Справа Саакашвілі в Україні: чого чекати далі та на що розраховують в АП

Грузинський суд заочно засудив Саакашвілі до трьох років ув'язнення й чекає його видачі. В Україні тим часом СБУ близько чотирьох годин допитувала політика. Як розвиватиметься справа Саакашвілі в Україні, розбирались експерти.

Три роки в'язниці: чи видасть українська влада Саакашвілі Грузії

Грузинський суд заочно засудив Міхеіла Саакашвілі до трьох років ув'язнення за перевищення повноважень. Вирок дає підстави для його екстрадиції з території України. Оцінили подальший розвиток подій експерти.