Мобілізація в Україні: у ЗСУ повідомили, як її проводитимуть далі

Читать на русском
У ЗСУ підкреслюють, що наразі людей у Збройних силах вистачає, всі області виконали план по призову на 100 і більше відсотків.
Апостроф

Мобілізація в Україні триває до скасування воєнного стану. Чоловіків продовжать призивати на службу відповідно до військових спеціальностей.

Про це начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач повідомляє у інтерв'ю виданню liga.net.

Згідно з його словами, мобілізація в Україні йде постійно і залежить від потреб на фронті, тобто коли Збройні сили зазнають втрат. І триватиме мобілізація до скасування воєнного стану.

«Мобілізація безпосередньо залежить від потреб у доукомплектуванні військових частин. Навіть якщо ситуація на фронтах буде ускладнюватися, всі завдання по мобілізації будуть виконані», - зазначив Горбач.

Залужний попросив Міноборони дозволити студентам виїжджати за кордонУ зв'язку з воєнним станом студенти, аспіранти та докторанти всіх вищих навчальних закладів України не можуть залишати меж країни

У ЗСУ підкреслюють, що наразі людей у Збройних силах вистачає, всі області виконали план по призову на 100 і більше відсотків. На сьогодні потреби в доукомплектуванні військових частин порівняно з лютим знизилися в десятки разів.

Водночас, Горбач зазначає, що добровольців стало менше і більшість мотивованих бійців вже пішли захищати країну. При цьому в кожному територіальному центрі на обліку є добровольці, які стоять в черзі, щоб піти служити в ЗСУ.

Зазначається, що наразі набір до ЗСУ проходить лише за відсутніми військовими спеціальностями. Як правило, доукомплектування проходить за територіальним принципом, але якщо в конкретному територіальному центрі на обліку немає представників необхідної спеціальності, то їх шукають в сусідніх.

Зазначимо, що дію воєнного стану та мобілізації в Україні планують продовжити ще на 90 діб із 23 серпня.

Нагадаємо, що Зеленський відповів на петицію щодо заборони роздавати повістки на вулиці, АЗС та блокпостах.

Напередодні стало відомо, скільки військовозобов’язаних чоловіків затримали на кордоні за час воєнного стану.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: