Залужний попросив Міноборони дозволити студентам виїжджати за кордон

Читать на русском
У зв'язку з воєнним станом студенти, аспіранти та докторанти всіх вищих навчальних закладів України не можуть залишати меж країни
Валерій ЗалужнийFacebook

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний попросив Міністерство оборони дозволити українським студентам виїжджати за кордон для навчання. Зараз вони не можуть цього зробити.

Про це написала народний депутат від «Слуги народу» Юлія Гришина у своєму Telegram.

На Донеччині запровадять особливий режим в'їзду та виїзду: подробиціЗ 11 серпня на Донеччині почне діяти особливий режим в'їзду, виїзду та руху транспортних засобів.

«Сьогодні Міністерство оборони отримало від нього звернення з проханням дозволити виїзд за кордон тим, хто не підлягає призову на військову службу під час мобілізації на особливий період. Це, зокрема, студенти» - написала нардеп.

Тепер остаточне рішення з цього питання повинен прийняти Кабінет міністрів, зокрема, міністр оборони Олексій Резніков.

Нагадаємо, що у зв'язку з воєнним станом студенти, аспіранти та докторанти всіх вищих навчальних закладів України не можуть залишати меж країни - хоча вони, згідно із законодавством, не підлягають мобілізації.

Нагадаємо, з моменту введення воєнного стану в Україні за спробу незаконного перетину кордону працівники Держприкордонслужби затримали близько 6400 військовозобов'язаних чоловіків.

Нагадаємо також, що наприкінці липня петиція до президента Володимира Зеленського з вимогою зняти обмеження виїзду за кордон для чоловіків 18-60 років без військового досвіду набрала понад 25 тисяч голосів.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: