Чи порушуватиметься питання реформування роботи ВР? Експерт прокоментував обіцянку Парубія

Читать на русском

Питання в тому, що сама інституція реформується, а люди, які її наповнюють, залишаються.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політичний експерт Ігор Петренко, аналізуючи обіцянку голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Андрій ПарубійГолова Верховної Ради України
Парубій пообіцяв, що у травні 2016 року ВРУ буде розглядати питання реформування роботи парламентуСказано 26 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Виконано

Нагадаємо, 26 квітня 2016 року Парубій пообіцяв, що наступного пленарного тижня депутати розглядатимуть питання реформування роботи Верховної Ради.

«Я думаю, що розглядатимуть. Парубій – один із чиновників, які показують ефективність своєї роботи. Парламент уже починає працювати за регламентом, немає вже переголосувань по 10 разів. Крім того, в нас працювала «місія Кокса», яка й напрацювала дорожню карту реформування ВР. Але питання в тому, що сама інституція реформується, а люди, які її наповнюють, залишаються», – переконаний політолог.

Він також зазначив, що вже зараз можна бачити позитивні зміни в роботі Верховної Ради. «Голосують по вівторках і четвергах, середа – день роботи в комітетах. Мені здається, це правильний шлях».

Поднимут ли вопрос реформирования работы ВР? Эксперт прокомментировал обещание ПарубияSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...