Експерт: переговори з Росією щодо газу не припинялися

Читать на русском

Переговори з РФ щодо газу ведуться постійно.

Таку думку в коментарі «Слову і Ділу» висловив політолог Тарас Загородній, коментуючи обіцянку міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

Ігор НасаликМіністр енергетики і вугільної промисловості України
Насалик обіцяє, що до завершення Стокгольмського суду переговорів з РФ щодо газу не будеСказано 20 квітня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

Нагадаємо, 20 квітня 2016 року Насалик заявив, що до завершення Стокгольмського арбітражного суду переговорів із Росією щодо газу не буде.

«Я не думаю, що ця обіцянка буде виконаною, тому що переговори постійно ведуться, навіть зараз. У Росії великий провал щодо прибутковості «Газпрому» – обсяги продажів в Україну за дуже високими цінами складали приблизно 35-40% валового прибутку. Тому Росія тим чи іншим чином хоче повернутися на український ринок. Не в тому стані зараз Росія, щоб відмовлятися від нашого ринку», – переконаний експерт.

Він також додає, що Україна не припиняла купувати російський газ. «Це все розмови та казки, Україна не позбулася енергетичної залежності. Насправді, ми купуємо в Європі той самий російський газ, але зі знижкою», – резюмує Загородній.

Эксперт: переговоры с Россией по газу не прекращалисьSlovoiDilo


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...