«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
В Україні з 10 січня почалася видача банківських карток є Підтримка для виплати тисячі гривень повністю в Альфа-Банку та Monobank.
Попередня причина загибелі людей – отруєння чадним газом. Підрозділи рятувальників не викликали. Пожежі не було.
У МЗС України взяли до уваги розгортання в Казахстані іноземних військових сил із домінуванням російського контингенту.
Німеччина має відмовитись від політики блокування надання Україні оборонної зброї, заявив посол Андрій Мельник.
Розмір аліментів на неповнолітню дитину у 2022 році зросте кілька разів. Докладніше – у матеріалі.
Перший випадок захворювання на новий штам коронавірусу Омікрон зафіксували в Одесі. Деталі.
В ЄС вирішили скоротити термін дії COVID-сертифікатів. МОЗ теж готує таке ж рішення - заявила заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.
Печерський райсуд Києва сьогодні продовжив ще на два місяці домашній арешт нардепу ОПЗЖ Віктору Медведчуку у так званій вугільній справі.
У Закарпатській області у селі Тернове аероплан здійснив аварійну посадку на полі. Пілот отримав сильні опіки.
Влада Кіпру пом'якшила правила в'їзду для іноземних туристів. Усі мандрівники старше 12 років зобов'язані надати результати ПЛР-тестування, проведеного не раніше, ніж за 72 години до приїзду.
Український супутник Січ-2-30 має вивести на орбіту компанія SpaceX. Запуск відбудеться 13 січня. Докладніше – на інфографіці.
Протести у Казахстані. Путін заявив, що у країні застосовували технології Майдану, а війська ОДКБ не дали розвинути сценарій кольорових революцій у Казахстані.
Клієнти ПриватБанку найчастіше витрачали кошти з тисячі Зеленського на купівлю книжок та квитків до кінотеатрів.
Що відбувається у Казахстані зараз. Президент Токаєв розповів про ситуацію на 10 січня. Він повідомив, скільки військ ОДКБ у країні.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на підозрюваного.
В Україні з початку кампанії з вакцинації проти COVID-19 зробили понад 28 млн щеплень. Дві дози отримали - майже 14 млн.
10 січня відбудеться засідання комісії НАТО-Україна під головуванням генерального секретаря Єнса Столтенберга. У ньому візьме участь віцепрем’єр Ольга Стефанішина.
Ціна газу у січні 2022 - залежно від постачальника, коливатиметься від 7,799 до 11,99 грн за кубометр.
В Україні дві області перебувають у помаранчевій зоні карантину - Сумська та Херсонська. Інші регіони перебувають у жовтій зоні карантину.
Із Казахстану до України заплановано ще два рейси, щоб вивезти українців, які звернулися по допомогу.
Минулої доби коронавірус в Україні виявили у 1969 людей, зафіксовано 86 летальних випадків, 3517 пацієнтів одужали.