Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
В Україні з початку кампанії з вакцинації проти COVID-19 зробили понад 30 млн щеплень. 35,8 відсотка українців отримали дві дози.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання детектива Національного бюро про взяття під варту підозрюваного.
Загальна кількість підтверджених випадків захворювання на коронавірус серед учасників Ігор сьогодні, 4 лютого, 308 осіб.
На трасі в Полтавській області сталася ДТП за участю рейсового автобуса Київ-Ромни. Десять пасажирів отримали травми.
Мер Віталій Кличко зірвав терміни обіцянки щодо відкриття у Києві дитячого кардіологічного центру.
Канали Ukrlive та Перший незалежний заблоковані на YouTube. Вони були створені після введення санкцій РНБО щодо каналів 112, NewsOne та ZIK.
Минулої доби коронавірус в Україні виявили у 43 778 людей, зафіксовано 174 летальних випадки, 9497 пацієнтів одужали.
Зимові Олімпійські ігри стартують в Пекіні. Вони триватимуть до 20 лютого. Де дивитися трансляцію відкриття читайте на Слово і діло.
Уряд Чехії послаблює карантинні обмеження. Зокрема, скасують заборону на відвідування громадських місць для невакцинованих від коронавірусу жителів.
Слово і Діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Найбільше боргів - у фізичних осіб за кредитами, виданими компаніями та організаціями. За рік цей показник зріс майже у два рази
В даному випадку перед видаленням відео з нього зняли копію, яка і потрапила потім в руки журналістів, після чого була викладена ними на загальний огляд
Деталі проєкту постанови поки що невідомі. Загалом, в проєкті пропонується визнати діяльність глави ДБР незадовільною та звільнити його
Рябчук заявив, що свідчення у нього нібито вибивали - він давав їх, будучи під примусом і побоюючись погроз з боку слідства
Київський апеляційний суд переніс на березень розгляд апеляційної скарги на рішення суду про арешт майна Порошенка у вугільній справі.
В Україні станом на 3 лютого двома дозами вакцини проти COVID-19 щеплено понад 1 млн. 125 тис. освітян.
Стрілянина біля СБУ у центрі Києва. Трьом затриманим повідомили про підозру за статтею хуліганство.
Торік Туреччину відвідала рекордна кількість українських туристів – близько 2 мільйонів. При цьому діяли карантинні обмеження.
Оператор Київстар пояснив причини збою, який стався сьогодні вранці. Постраждалі абоненти отримають бонуси.
Україна та Туреччина у четвер, 3 лютого, підписали угоду про вільну торгівлю. На церемонії були присутні Володимир Зеленський та Реджеп Тайїп Ердоган.
У лікарні у Кам'янському Дніпропетровській області сьогодні пацієнт упав у шахту ліфта. Від травм чоловік помер.