«Кримський рубильник off»: як Крим занурюється у гуманітарну кризу
Через військову операцію ЗСУ ситуація у тимчасово окупованому Криму все більше нагадує 1990 рік.
За підсумками I кварталу 2016 року транспортування природного газу в країни ЄС через українську газотранспортну систему зросло на 6,6 млрд куб. м – до 19,4 млрд куб. м.
Державна фіскальна служба перевірить інформацію про кошти підприємств Петра Порошенка, виведені в офшорну зону в Панамі.
З рівнем задекларованого доходу в майже 3 мільйони гривень Павло Петренко, голова Мін'юсту, стоїть на першому місці серед членів Кабміну.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 5 квітня 2016 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів та волонтерів.
Андреас Умланд вважає, що перетворення України на парламентську республіку вирішить проблеми країни.
У Нагірному Карабасі тривають військові дії із застосуванням реактивних систем залпового вогню «Смерч», азербайджанці рапортують про знищення великої військової бази, що належала вірменам.
У Донецькому міському суді зазначили, що вирок вступив у дію через відсутність оскарження рішення.
Олександр Турчинов назвав голову російського уряду Дмитра Медведєва неадекватним мрійником.
Білий дім заявив, що Вашингтон не змінюватиме ставлення до Президента України Петра Порошенка через інформацію про офшори.
Суд зняв арешт з нерухомого майна колишнього прокурора Подільського району столиці Сергія Нечипоренка.
15 березня 2016 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк проводив зустріч з українським олігархом Ігорем Коломойським.
За словами Авакова, Інтерпол успішно завершив перевірку файлів Клюєвих і Ставицького та оголосив їх у міжнародний розшук.
Проросійські бандформування готуються до провокації з використанням заборонених мінометів у населеному пункті Зайцеве.
Всесвітня продовольча програма Організації щомісяця допомагатиме 270 тисячам жителів Донбасу.
Експерт проаналізував конфлікт у Нагірному Карабасі та пояснив, чому вирішення цієї ситуації практично немає.
Понеділок виявився днем сенсацій, від яких постраждала репутація відразу декількох високопоставлених представників влади в Україні, в тому числі – самого Президента.
На рахунку Геннадія Труханова 122 обіцянки. Що обіцяв і як дотримується слова міський голова Одеси?
Газовий інтерконнектор між Україною та Словаччиною з квітня почне роботу в двонаправленому режимі, що дозволить європейським трейдерам використовувати українські підземні сховища газу для його зберігання.
Скасування субсидій як форми підтримки малозабезпечених громадян найближчим часом неможливе, вважає Людмила Денісова.
Політолог прокоментував інформацію про те, що в Одеській міській раді 29 депутатів є громадянами Російської Федерації.
Президент Вірменії Серж Саргсян допускає можливість початку повномасштабної війни в Нагірному Карабасі в разі подальшої ескалації конфлікту.
Слово і Діло поцікавилося у народного депутата Людмили Денисової секретами її відповідальності.
Мер Луцька Микола Романюк вніс у плани міської влади на 2014 рік створення Інтеграційного центру для дітей та молоді на вул. Бенделіані, 7, однак протягом двох років так і не зміг здійснити свою обіцянку.
Глава МВС України Арсен Аваков звільнив в. о. начальника Національної поліції Рівненської області Сергія Максимова, якого підозрюють у «кришуванні» незаконного видобутку бурштину в Рівненській і Житомирській областях.
Прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що складу злочину в офшорах Президента України Петра Порошенка немає.
Спеціаліст прокоментував інформацію про те, що глава НБУ замішана в панамських офшорах і пов'язана з російським держфінансистом, який займав їй десятки мільйонів гривень.
Президент України Петро Порошенко заявив, що він давно не управляє власними активами, а замість нього цим займаються консалтингові та юридичні компанії.
На окупованій частині Луганської області вибухнули залізничні цистерни з дизельним паливом.
Замовниками справи проти Корнійця сам діамантовий прокурор вважає незаконних видобувачів піску.
Кабінет міністрів України збільшив статутний капітал АТ «Укрексімбанк» до рівня 31,008 млрд грн, таким чином збільшивши його на 9,3 млрд грн.