«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Кому з українських політиків можна продовжувати гру за команду під назвою «Верховна Рада», а кому час сісти на лаву запасних? Хто грає за правилами, а хто постійно їх порушує?
Віце-президеннт США Джо Байден анонсував виділення Україні фінансової допомоги в розмірі 190 млн дол. на боротьбу з корупцією.
«Слово і Діло» підбило підсумки роботи міністрів в уряді Арсенія Яценюка. Міністром, що роздає набільше обіцянок, виявився очільник МВС Арсен Аваков.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розігрує карту цілісності парламентської коаліції взамін на своє перебування в керівництві уряду.
Інформація про корупцію серед народних депутатів і членів уряду, озвучена Міхеілом Саакашвілі, може послужити підставою для порушення кримінального провадження.
Незважаючи на численні провокації в зоні проведення антитерористичної операції, в тактичному командуванні проросійських бойовиків відчувається значна нервозність і непродуманість дій.
Віце-президент США Джо Байден по приїзді в Київ у розмові з Віталієм Кличком відзначив зусилля столичної влади у запровадженні реформи правоохоронних органів та прозорої системи державних закупівель.
Прем'єр-міністр 5 листопада заявив, що Кабмін поверне проект закону щодо документів, які засвідчують особу, до наступного пленарного тижня.
Заробітна плата керівника Національної поліції з урахуванням усіх надбавок складе 98 тисяч гривень.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо заяви Олександра Турчинова про те, що з 2016 року можливе запровадження візового режиму з РФ.
Народний депутат та новообраний мер Дніпропетровська Борис Філатов не впорався з обіцянкою зареєструвати у Верховній Раді закон «Про доплату».
Міністерство юстиції разом з експертами ЄС готує концепцію реформування пенітенціарної служби, яка буде спрямована на відхід від радянської системи тюрем до європейської.
Заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе заявив, що окрім сепаратиста Олександра Ангерта, Одесою управляють ще кілька мафіозних кланів.
Кабінет міністрів при підготовці до щорічного звіту Уряду порушив Регламент Верховної Ради, який є Законом України.
Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо оборонного бюджету країни на 2016 рік.
Мінфін опублікував законопроект «Про азартні ігри», який регулюватиме діяльність казино, букмекерських контор, лотерей і проведення азартних ігор в інтернеті.
У парламенті досі немає жодного законопроекту про ліцензування видобутку бурштину, хоча прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обіцяв зайнятися цим восени.
Нардеп Микола Мартиненко вирішив скласти мандат, хоча обіцяв, що не подасть у відставку з посади голови комітету з питань ПЕК.
29 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв заарештувати українського олігарха Дмитра Фірташа, якщо той приїде в Україну.
Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що спроби домовитися з Росією ведуть до ще більшої ескалації насильства.
Новопризначений заступник генапрокурора та очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький планує швидко укомплектувати штат ввіреного його органу та запустити роботу Національного антикорупційного бюро до Нового року.