САП попросить в суді 3,7 мільйона застави для Чауса

Читать на русском
На хабарі в розмірі 150 тис. доларів затримано суддю Дніпровського райсуду столиці Миколу Чауса.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагатиме у суді 3,7 млн ​​гривень застави для судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, який звинувачується у хабарництві.

Про повідомило джерело в САП, передає «Слово і Діло».

«Холодницький сьогодні підпише підозру Чаусу, завтра ми її йому вручимо і звернемося до суду. Максимально, що ми можемо просити - це застава», - пояснив співрозмовник.

Як повідомляє джерело, паралельно прокуратура звернеться до голови Верховного суду України, який в свою чергу повинен звернутися до Верховної Ради, щоб депутати зібралися і дали дозвіл на затримання судді Чауса.

Нагадаємо, у вівторок, 9 серпня в НАБУ повідомили, про затримання судді Миколи Чауса, якого спіймали на хабарі в розмірі 150 тисяч доларів. Однак пізніше стало відомо, що суддя користується недоторканністю і не може бути затриманий без рішення Верховної Ради.

Повідомляється, що підозрюваний пішов у відпустку з 10 серпня до 1 вересня.

Відзначимо, що Чаус на посаді судді займався багатьма резонансними справами. Він приймав рішення проти Автомайдану в кінці 2013-го - початку 2014 років, пізніше вів справу Геннадія Корбана і скасував розшук Юрія Іванющенка - завдяки цьому, останній зняв в європейських судах заборону на пересування Європою і зміг виїхати з Росії в Монако.

Чаус підпадав під люстрацію, входив в список люстрації Мін'юсту - однак продовжував працювати суддею.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...
Загрузка...