Цифровий концтабір: як росію перетворюють на Північну Корею
Уряд росії після блокування соцмереж хоче перетворити ШІ на інструмент тотально стеження за людьми.
Міністр оборони України Андрій Загороднюк назвав пріоритетні кроки під час реформування відомства.
Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка звільнив прокурора Запорізької області. Це вже тринадцятий прокурор, звільнений останнім часом.
За інформацією Пєскова, в Кремлі є розуміння, що обміни полоненими потрібно продовжувати відповідно до мінських домовленостей.
Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Рівненської області пригрозив причетним до діяльності незаконних автозаправних станцій (АЗС) притягненням до відповідальності.
Перший випадок кнопкодавства у новій Раді IX скликання зафіксували представники громадського руху Чесно у вівторок, 10 вересня.
Парламент ухвалив за основу зміни до закону про публічні закупівлі та деяких інших законодавчих актів.
Делегація була направлена Міністерством енергетики США на прохання Офісу президента України Володимира Зеленського.
Президент України Володимир Зеленський, коментуючи рішення Нацради країни звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу NewsOne, заявив, що підтримує свободу слова і не має наміру нічого закривати.
Мажоритарники Луганської області у своїх програмах часто обіцяли виборцям встановити мир в Україні.
Володимир Ар'єв, голова делегації України до ПАРЄ, висунув звинувачення спікеру Ради Дмитру Разумкову в блокуванні поїздки на засідання.
Нова кредитна кабала чи гроші на реформи? Чи зможе новий уряд вперше в історії незалежної України виконати умови за програмою МВФ – прогнозував політолог Олександр Радчук.
Народні депутати ухвалили у першому читанні проєкт закону №1080 про внесення змін в Уголовний кодекс та Уголовно-процесуальний кодекс щодо зменшення тиску на бізнес.
У вівторок, 10 вересня, Верховна рада буде працювати, поки не розгляне всі питання порядку денного.
Законопроект про зміни в кримінальне процесуальне законодавство №1009 ухвалений парламентом в першому читанні.
Звільнені в рамках обміну полоненими українські політв'язні Олег Сєнцов і Олександр Кольченко розповіли чи будуть вони судитися з РФ на пресконференції.
Парламент ухвалив у першому читанні і за основу зміни до закону про Вищий антикорупційний суд №1025.
У вівторок, 10 вересня, ВР розглянула законопроект в цілому про імпічмент президенту. Йдеться про законопроект №1012. «За» проголосували 245 нардепів.
Президент України Володимир Зеленський призначив Віталія Коваля новим головою Рівненської обласної державної адміністрації.
Команда Зеленського готує нові зміни до Конституції, які будуть стосуватися прав людини і децентралізації.
Нардепам не надали можливості внести поправки до проєкту закону між першим і другим читаннями. В подальшому це може стати однією з підстав визнати закон неконституційним.
Поліцію Житомирської області очолив полковник поліції Сергій Крупей, який обіймав раніше посаду заступника начальника Головного управління - начальника кримінальної поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
Верховна рада буквально за десять хвилин за скороченою процедурою ухвалила закон про імпічмент президенту.
Парламентські фракції, окрім Слуги народу, готові вчинити демарш та залишити залу засідань після голосування за законопроєкт про імпічмент президента.
Олег Сєнцов та Олександр Кольченко дають першу пресконференцію після повернення з полону — трансляція.
Парламент достроково припинив повноваження народного депутата від фракції Слуга народу Анни Коваленко, призначеної раніше на посаду заступника керівника Офісу президента.
Співробітник Національного агентства з питань запобігання корупції незаконно копіював конфіденційну інформацію з електронних декларацій для можливої передачі третім особам.