Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
У січні-липні 2018 року вугледобувні підприємства України скоротили видобуток рядового вугілля на 1 млн 906,7 тисяч тонн порівняно з аналогічним періодом 2017 року.
Печерський райсуд Києва на прохання Генпрокуратури дозволив заочне розслідування відносно колишнього нардепа Сергія Горохова і низки екс-чиновників з Луганської області.
У вівторок, 21 серпня, в Москві затримали 11 учасників неузгодженої з російською владою акції на підтримку українського режисера Олега Сенцова.
Америка заблокувала сотні мільйонів доларів російських активів. Раніше адміністрація Трампа навіть приблизно не розкривала обсяг російських активів, заморожених в результаті санкцій.
Чоловік під погрозою ножа відібрав у працівниці закладу 1100 гривень. Встановлюються всі деталі пограбування.
Голову НАБУ підозрюють у розголошенні матеріалів досудового розслідування, розкриття державної таємниці та попередження про проведення обшуків.
Обвинувальний акт щодо Юрія Россошанського, якого звинувачують у вбивстві юриста Ірини Ноздровської, надійшов до Ірпінського міського суду Київської області.
Україна поступово перестане видобувати вугілля. Коли відмовляться від такого палива думають в Кабміні. Стратегією низьковуглецевого розвитку ухвалив підтримав уряд.
Верховний суд відмовився за позовом НАБУ відкривати провадження щодо скасування догани голові САП Назару Холодницькому.
Окупанти стріляли по позиціях військ ЗСУ в районах населених пунктів Артема, Новотошківське, Кримське, Зайцеве, Авдіївка, Новомихайлівка, Чермалик та Лебединське.
Суд арештував ще двох підозрюваних у нападі на активістку Катерину Гандзюк. За даними ЗМІ прізвище одного з підозрюваних чоловіків – Віктор Торбін.
Найближчими днями в Україні дещо похолоднішає, лише на півдні збережеться спека, але дощі не передбачаються.
Двоє росіян, а також одна російська і одна словацька фірми опинилися під санкціями США в межах американської програми, спрямованої проти зловмисної кібердіяльності.
Олег Сенцов має громадянство України та Росії, тому його обмін на росіян, засуджених в Україні, неможливий.
У Міністерстві охорони здоров'я розвінчали міф про те, що щеплення потрібно робити лише в дитячому віці.
РФ не планує обговорити в Мінську передачу Росії 36 російських громадян в обмін на українських політв'язнів. Геращенко розповіла про переговори.
Мажоритарник Хлань не виконав обіцянку зробити в 2017 році план ремонту центру медико-санітарної допомоги в Каховці
Андрій Рева розповів про функції соціальних інспекторів. Нишпорити в холодильниках українців вони точно не будуть.
Столична влада має намір розробити план ефективних заходів щодо попередження підтоплень. У Києві може з'явитися спецпідрозділ, яке буде займатися зливовою каналізацією.
Луценко пропонує угоду зі слідством бізнесмену Олексію Тамразову, якого звинувачують у причетності до злочинної схеми заволодіння зрідженим газом.
У Генпрокуратурі підтвердили рішення Бориса Германа та його адвокатів співпрацювати зі слідством у справі Аркадія Бабченка.
У Кремлі не розуміють, на підставі яких фактів будуються звинувачення про причетність Росії до спроб втручання в американські вибори.
Андрій Рева розповів, що аудит Пенсійного фонду все-таки проведуть. Робити це буде міжнародна організація.
Адвоката Олексія Тамразова не пускають до підзахисного. Він також повідомив, що Тамразова затримали без дозволу суду.
В Антикорупційному бюро повідомили про підозру судді з Луганській області, якого викрили на хабарі.
Переговорний процес між Волкером і Сурковим дав усе, що міг, і вичерпав себе, стверджує джерело.
Росіяни затримали понад 150 іноземних судів, що слідували до українських портів на Азовському морі. Тоді як кораблі, які прямують до російських портів, проходять без затримок.
Голодування, яке оголосив засуджений за тероризм режисер Олег Сенцов, не є ефективним способом обстоювання своїх прав.
Публічний реєстр одержувачів субсидії працює, хоча міністр соціальної політики Андрій Рева ще не представив його на Кабміні.
В Антикорупційному бюро ведуть слідство за фактом можливого зловживання службовим становищем чиновниками філії УЗ.