Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
З 1 січня планується збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям збройних сил України.
Глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв вважає, що для вирішення проблем «Укрнафти» необхідно повністю змінити менеджмент.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що до підриву ліній електропредач, що ведуть на Крим, можуть бути причетні росіяни.
Експерт поділився міркуваннями щодо інформації про те, що «Нафтогаз» має намір звернутися до «Газпрому» щодо знижки на газ.
Система народного контрою «Слово і Діло» здійснила порівняльний аналіз позицій України в глобальних рейтингах за основними соціально-економічними показниками у 2014 та 2015 роках.
41% українського ВВП, як і раніше, перебуває в тіні, констатували в Міністерстві економічного розвитку й тогівлі України.
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо того, що МВФ може припинити співпрацю з Україною через Держбюджет на 2016 рік.
Дніпропетровська область ухвалила власний бюджет до затвердження Державного бюджету, що стало можливо завдяки новому Бюджетному кодексу та децентралізації.
До кінця поточного року в 51% багатоповерхових житлових будинків будуть встановлені теплові лічильники.
Західні експерти назвали найбільші провали першого року роботи другого уряду Арсенія Яценюка.
Згідно з проектом рішення про бюджет Києва на 2016 рік, доходи столиці складуть 26 млрд 496 млн гривень.
У національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» стверджують, що загрози дефіциту палива в країні немає.
Народний депутат та новообраний мер Дніпропетровська Борис Філатов не впорався з обіцянкою зареєструвати у Верховній Раді закон «Про доплату».
Спеціаліст поділився міркуваннями щодо запуску енергомоста в Крим та подачі газу з чорноморського узбережжя Кавказу РФ.
Україна з 3 січня 2016 року запроваджує додаткові ввізні мита на автомобілі російського виробництва.
Економіст проаналізував продовольчу ситуацію між РФ і Туреччиною та перспективи України зайняти на ринку місце РФ.
Можливою покупкою Одеського припортового заводу на приватизаційному конкурсі цікавляться близько 20 інвесторів.
Голова Фонду держмайна України Ігор Білоус пояснив, що розпродавати великі державні підприємства за старим законодавством – нерентабельно.
Аналітик поділився міркуваннями щодо інформації про те, що «БПП» не буде голосувати за урядовий податковий проект.
Україна готує позов до Світової організації торгівлі проти Росії через запровадження нею необґрунтованих обмежень стосовно продовольчої продукції.