Палій Олександр

Травневі свята в Україні: скасування вихідних і впровадження нових дат

8 травня в Україні відзначають День пам'яті і примирення. Про дискусії щодо дат святкування та доцільності травневих вихідних міркували експерти.

Пенсії ОРДЛО: проблема виплат і посередництво Червоного Хреста

Павло Жебрівський заявив, що Україна готова платити пенсії на окупованому Донбасі через Червоний Хрест. Проблему соцвилат на окупованих територіях оцінили експерти.

Справа Савченко: чи буде спроба втекти та на що зважиться Рада

21 березня на порядку денному ВР стоятимуть три питання – зняття недоторканності, арешт і затримання Надії Савченко. У БПП готові голосувати за всі три позиції. Чого чекати від Ради, міркували експерти.

Антикорупційний суд: із приводу чого будуть дискусії та коли запрацює новий орган?

Народні депутати після довгої паузи та закликів Заходу нарешті ухвалили законопроект про антикорупційний суд у першому читанні. Коли чекати голосування в другому читанні та коли може запрацювати орган, міркували експерти.

Закон про «бандеризм»: навіщо це Польщі та чи будуть наслідки

Сенат Польщі схвалив закон про Інститут національної пам'яті Польщі. Про те, навіщо Варшава пішла на такий крок та чи будуть наслідки, міркували разом з експертами.

Статус РФ та антикорупційний суд: чого чекати від ВРУ останнього пленарного тижня VII сесії

На поточній сесії в депутатів це останній пленарний тиждень роботи. На порядку денному – реінтеграція та антикорупційний суд. Що з цього вирішать парламентарі, розбирались експерти.

Україна-2018: головні небезпеки та завдання в новому році

Незважаючи на домовленість про припинення вогню, обстріли на Донбасі тривають. Чого чекати від РФ в новому році та яке головне завдання для України, міркували експерти.

Марш за імпічмент Порошенка: що утримує владу від депортації Саакашвілі

Міхеіл Саакашвілі організував марш за імпічмент президента України. Тим часом ЗМІ пишуть про можливу депортацію політика до Нідерландів.

«Полетів, але обіцяв повернутися»: куди реально депортувати Саакашвілі

Саакашвілі можуть видворити з України, й не до Грузії, а до Нідерландів. Хоча сам він запевняє, що ще три місяці може перебувати в Україні. Куди реально депортувати політика, розбирались експерти.

Історичний конфлікт Києва та Варшави: роль польської еліти та шляхи до примирення

Для вирішення україно-польського конфлікту заплановане проведення президентського комітету. Хто причетний до дискусій та чи є шанс знайти компроміс, розбирались експерти.