Приміряти шкіру Путіна. Колонка Леоніда Швеця
Ні в кого немає сумнівів, що путін здатний багато на що. Але ж не менше доказів, що зіткнення зі справжнім опором непереможний упир не витримує.
Які народи є корінними в Україні та чи не несе ініційований президентом законопроєкт ризиків для зловживань з боку Росії, читайте у матеріалі Слово і діло.
Україна не має приділяти великої уваги провокаціям з боку Угорщини, щоб не посилювати конфлікту, але жорстко припиняти протиправну діяльність на своїй території, вважає експерт.
ЄС намагається не виносити проблему недружніх дій Угорщини на міжнародний рівень й реакція на незаконну агітацію Будапешта на Закарпатті буде, але по неформальних каналах, вважає експерт.
Перша фаза реінтеграції Донбасу має включати виведення російських військ з території України, потім може відбутися амністія за нетяжкі злочини та етап формування влади на рівні місцевих рад, вважає експерт.
Люди не сприймають серйозно коронавірус через багаторічний вплив фейків, і для цього, в умовах епідемії, повинна працювати соціальна реклама, вважає експерт.
Інтересам України відповідає те, щоб Білорусь залишалася незалежною, і Київ повинен сприяти демократичним перетворенням, вважає експерт.
Україна не повинна відновлювати контакти із білоруською владою, допоки триває переслідування опозиційних активістів та насильницькі дії стосовно протестувальників, вважає експерт.
Боєготовність білоруської армії на кордонах із ЄС може бути маневром для того, що звільнити коридор для проходження російських військ на сході, вважає експерт.
Статус корінного народу для кримських татар офіційно засвідчить їхню приналежність до Кримського півострова, вважає експерт.
У протистоянні агресії РФ вирішальну роль буде грати ЄС, як колективний Захід і інституція, вважає експерт.
Ні в кого немає сумнівів, що путін здатний багато на що. Але ж не менше доказів, що зіткнення зі справжнім опором непереможний упир не витримує.
10 травня помер перший президент Леонід Кравчук. У колонці Леоніда Швеця – чим Кравчук запам'ятався Україні та як його сприймали у суспільстві.
Дії Володимира Путіна призводять до провалів російської армії в Україні. Чому – в авторській колонці Дениса Поповича.
Вторгнення росії в Україну поклало край епосі гібридності. Росія, нарешті, показала своє справжнє обличчя - немов дзеркало очистилося від багаторічної павутини і пилу, і власний образ, якому, через каламутність зображення, приписувалися відносні переваги, обернувся моторошною пикою.
Усі, хто бореться з путіним та його режимом, усі, хто виступає на боці України, мають не вимагати припинення війни, а вступати у війну, у будь-яких можливих формах, щоб завдати путінській росії розгромної поразки.
За три місяці війни у росії не трапилося жодних змін. Тобто плани вторгнення коригувалися, на цвинтарях з'явилося багато свіжих могил, але країна, як і раніше, живе так, ніби нічого не сталося.
Експерт розповів, що передбачає стратегія забезпечення державної безпеки та з чим можуть виникнути проблеми.
Економіст розповів, як українське населення реагує на загрози вторгнення Російської Федерації.
Політолог пояснив, чиї санкції можуть бути найвагомішими після визнання Росією так званих Л/ДНР.
Фінляндія та Швеція заявили про наміри стати членами НАТО. Політологи розповли, якою може бути реакція росії.
Політолог розповів, які «можливості» отримає Російська Федерація після визнання так званих «Л/ДНР».
Політолог розповів, чому ситуація довкола загрози вторгнення Росії стала психологічним тестом для суспільства.