«Немає війни» чи «ні війні»? Колонка Леоніда Швеця
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
На додаткове зростання пенсій з 1 липня можуть розраховувати чоловіки-пенсіонери, які мають понад 35 років стажу, та жінки-пенсіонерки зі стажем понад 30 років. Про пенсійні виплати поговорили з експертами.
З 1 січня 2019 року в Україні запровадять другий рівень пенсійного забезпечення. Тим часом Світовий банк радить не квапитися з накопичувальними пенсіями. Чому – міркували експерти.
Пенсійний фонд почав виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям із 1 квітня. Про особливості перерахунку розповіли експерти.
Другий рівень пенсійної реформи передбачає створення особистих накопичувальних рахунків для тих, хто на цей час буде молодшим за 35 років. Про нововведення та проблеми пенсійної реформи розповіли експерти.
В Україні нарешті розпочався давно обіцяний перший етап монетизації субсидій. Чи йтимуть гроші на руки та які недоліки системи субсидування, пояснили експерти.
В Україні розпочався перший етап монетизації субсидій. Чи створені стимули для економії енергоресурсів, розповіли експерти.
Окрім заробітних плат, також уряд пропонує осучаснити пенсійні виплати військовим наступного року. Про систему фінансування українських військовослужбовців міркували з експертами.
Міністр соцполітики визнав, що пенсійна реформа має недоліки, зокрема правила нарахування для всіх були однакові, тому надбавки у когось більші, а у частини людей – навпаки. Чи справедливе соцзабезпечення для населення, розбирались експерти.
В Україні підприємці беруть кредити під 25 відсотків річних. У США чи Німеччині пропонують ставку на рівні 2-4 відсотків. Що не так з українським бізнесом, розбиралися експерти.
В Україні планують запустити систему монетизації субсидій, але претензії до виплат є вже сьогодні. Як працює систему субсидування та в чому основна проблема розповіли експерти.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Говорити росіянам про свою ненависть так само марно, як пробиватися до їхньої совісті та намагатися запевнити у втратах на фронті.
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок