Третьякова Галина

Підвищення пенсій із 1 липня: в чому недоліки рішення

На додаткове зростання пенсій з 1 липня можуть розраховувати чоловіки-пенсіонери, які мають понад 35 років стажу, та жінки-пенсіонерки зі стажем понад 30 років. Про пенсійні виплати поговорили з експертами.

Безбідна старість: ризики накопичувальних пенсій та внески до чинної системи

З 1 січня 2019 року в Україні запровадять другий рівень пенсійного забезпечення. Тим часом Світовий банк радить не квапитися з накопичувальними пенсіями. Чому – міркували експерти.

Підвищення пенсій військовим: особливості перерахунку та забезпечення

Пенсійний фонд почав виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям із 1 квітня. Про особливості перерахунку розповіли експерти.

Пенсійна реформа: проблема віку, виплат та ризики для системи

Другий рівень пенсійної реформи передбачає створення особистих накопичувальних рахунків для тих, хто на цей час буде молодшим за 35 років. Про нововведення та проблеми пенсійної реформи розповіли експерти.

Чому система субсидування для українців несправедлива?

В Україні нарешті розпочався давно обіцяний перший етап монетизації субсидій. Чи йтимуть гроші на руки та які недоліки системи субсидування, пояснили експерти.

Монетизація субсидій: чи стимулює це українців заощаджувати

В Україні розпочався перший етап монетизації субсидій. Чи створені стимули для економії енергоресурсів, розповіли експерти.

Пенсії для військових: якою має бути система виплат для тих, хто боронить кордон

Окрім заробітних плат, також уряд пропонує осучаснити пенсійні виплати військовим наступного року. Про систему фінансування українських військовослужбовців міркували з експертами.

Пенсійна реформа: чи справедливе соцзабезпечення для українців

Міністр соцполітики визнав, що пенсійна реформа має недоліки, зокрема правила нарахування для всіх були однакові, тому надбавки у когось більші, а у частини людей – навпаки. Чи справедливе соцзабезпечення для населення, розбирались експерти.

Розвиток малого та середнього бізнесу: як реанімувати процес в Україні

В Україні підприємці беруть кредити під 25 відсотків річних. У США чи Німеччині пропонують ставку на рівні 2-4 відсотків. Що не так з українським бізнесом, розбиралися експерти.

Нарахування субсидій: у чому проблема та що не так із системою виплат

В Україні планують запустити систему монетизації субсидій, але претензії до виплат є вже сьогодні. Як працює систему субсидування та в чому основна проблема розповіли експерти.