Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Політичний експерт оцінив діяльність ГПУ на чолі з Юрієм Луценком і спрогнозував кар'єрні перспективи генпрокурора.
Вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом і фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень.
Після отримання безвізу бюрократична тяганина довкола поїздок українців у ЄС суттєво спроститься: «Слово і Діло» підготувало інфографіку про те, до яких міст Європи віднедавна можна дістатися літаком з України.
Проросійські бойовики обстріляли житлові будинки в старій частині Авдіївки з РСЗВ «Град», один мешканець отримав поранення.
Старе мусульманської кладовище «Гурзуф-Азіз» знаходиться вище пляжу «Гурівські камені» в прибережній зоні «Артеку».
Служба безпеки України не стежить за політиками та громадськими діячами і ніяк не втручається в їх діяльність.
Під час огляду авто виявлено 7 гладкоствольних рушниць, нарізну зброю, засіб для відстрілу гумових куль, а також близько 200 патронів.
У ПАТ «Укрзалізниця» розповіли про нове залізничне сполучення між Україною і Польщею, яке буде запущено в серпні.
Глава української держави Петро Порошенко готовий ввести в дію закон про україномовні квоти на ТБ.
Політичний експерт пояснив, чому уряд знову вирішив повернутися до питання візового режиму з РФ і для кого це буде найбільшою проблемою.
Народний депутат Надія Савченко звернулася до Президента Петра Порошенка з проханням ветувати скасування так званого «закону Савченко» про зарахування одного дня в СІЗО за два в тюрмі.
Українські війська просунулися майже на кілометр вперед в районі Світлодарської дуги: за Мінськими угодами територія має контролюватися Україною.
Українці, які збираються виїздити за кордон через пункти пропуску, можуть перевірити їх завантаженість за допомогою спеціального сервісу Державної фіскальної служби Кордон.
Вищий спеціалізований суд не став змінювати підсудність кримінального провадження проти колишнього президента Віктора Януковича за клопотанням його адвокатів.
Реконструкція залізничного вокзалу в Миколаєві – одна з давніх проблем міста, яку там із різних причин не можуть вирішити роками. Саме вона сьогодні в центрі уваги в рубриці «Міські легенди України».
Окупаційна влада так званих «ДНР» і «ЛНР» обмежує виїзд молоді за межі ОРДЛО для продовження навчання.
Заступник глави уряду В'ячеслав Кириленко відреагував на прийнятий закон про мовні квоти на телебаченні.
Деякі власники медіа намагалися зірвати голосування щодо змін у квотах на український контент на телебаченні.
Енергетична компанія Київенерго попередила про припинення подачі гарячої води в 1230 житлових будинках в п'яти районах Києва.
Верховна Рада підтримала введення квот на український контент на телевізійних каналах на рівні 75%.
Територія Київського СІЗО викликає великий інтерес у забудовників: обсяг забудови потенційно становить близько 100 тисяч кв. м.
Лікарі в Луганській міській лікарні №2 відмовилися говорити зі спостерігачами ОБСЄ, оскільки у них немає письмового дозволу бойовиків.