У Києві планують чергове підвищення цін на проїзд

Читать на русском
Вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом і фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень.

Київська адміністрація пропонує з 15 липня підвищити ціни на проїзд у метро до 5 гривень, у наземному транспорті до 4 гривень за поїздку.

Як повідомляється на сайті КМДА, 24 травня відбудеться брифінг з цього приводу, передає «Слово і Діло».

Водночас на сайті опублікували проект розпорядження «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху».

«Це розпорядження набирає чинності з 15 липня 2017 року», - йдеться в документі.

Згідно з ним, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом та фунікулером становитиме 4 гривні, метрополітеном – 5 гривень.

У разі використання пластикової безконтактної картки вартість поїздки у метро становитиме від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок.

Антон ЯценкоНародний депутат України
Яценко пообіцяв не допустити підняття тарифів на проїзд у міському громадському транспортіСказано 18 січня 2017 р.Статус обіцянки: Не виконано

Також розпорядженням пропонується встановити вартість разового квитка на міську електричку у розмірі 5 гривень, а вартість єдиного разового проїзного квитка на міську електричку та трамваї № 4, 5 або автобуси № 59, 60, 61 – розмірі 7 гривень.

Заставна вартість пластикової безконтактної картки становитиме 12 гривень. Одноразово на неї можна буде придбати не більше 50 поїздок. Загальна кількість поїздок, яка може бути придбана на пластикову безконтактну картку, не може перевищувати 100 одиниць.

Термін дії пластикової безконтактної картки становитиме 6 місяців з дати придбання або останнього поповнення незалежно від кількості невикористаних поїздок.

При цьому вартість невикористаних поїздок, що залишилися на пластиковій безконтактній картці, термін дії якої закінчився, не повертатимуть.

Нагадаємо, 7 травня набув чинності закон про введення електронного квитка в міському пасажирському транспорті.

Напередодні Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт») між Україною та Європейським інвестиційним банком».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...