Війна – справа молодих: чому в Україні заговорили про зниження мобілізаційного віку
Український досвід мобілізації чоловіків від 25 до 60 років є нетиповим для великих конфліктів.
Сьогодні були призначені обидва заступники голови Державного бюро розслідувань - Ольга Варченко і Олександр Буряк.
В Печерському районі мають намір поставити флагшток державного прапора більш, ніж за 47 мільйонів гривень.
Перше посвідчення водія видаватимуть на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років не було трьох і більше адмінправопорушень.
У Запорізькій області на кір захворіли вже 122 людини. У лабораторному центрі зазначили, що зростання захворюваності на кір відбувається в цілому по Україні.
На українсько-угорському кордоні оперативники Служби безпеки України виявили велику партію наркотиків.
Народний депутат присягався, що передасть у НАБУ документи щодо корупційної діяльності Бориса Літовського, але поки цього не зробив.
У Верховній Раді вважають, що в Україні настав час для створення десантно-штурмових військ. Рівень бойової підготовки в усіх видах збройних сил виріс в рази.
В Ізраїлі заборонили роботу онлайн-сервісу таксі Uber. Принцип роботи компанії виходив за рамки законів Ізраїлю для перевізників.
За тиждень у Києві шпиталізували 177 хворих на грип та ГРВІ, з них 158 дітей. Загалом за півтора місяця вже захворіли понад 17 тисяч осіб.
На зборах касаційних судів нового Верховного суду озвучили 5 кандидатів на посаду голови ВСУ.
Працівник одного з відділів Фонду держмайна придбав новий транспортний засіб за 36 тисяч доларів.
Огляд обіцянок депутатів-мажоритарників Миколаївської області, які вони давали пенсіонерам.
Новорічні святкування на Софійській площі обійдуться Києву в 150 тисяч гривень. Загалом же на свята виділять 4,5 мільйони гривень.
У вівторок, 28 листопада, в Києві хмарно з проясненнями, дощ із мокрим снігом. Загалом в Україні хмарно з проясненнями.
Заступник керівника одного з відділів управління захисту економіки Нацполіції отримав від родича майже 26 тисяч доларів у подарунок.
Столична прокуратура має намір повідомити сину народного депутата від Радикальної партії Ігоря Попова про підозру в розбої.
Президент Петро Порошенко призначив Андрія Алексеєнка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки України. Раніше президент звільнив двох заступників голови СЗР.
Польща вважає видворення історика Генріка Глембоцького з Росії ворожим актом щодо вчених, які вивчають питання поневолення поляків Радянським Союзом.
Політолог Євген Магда розповідає про те, до чого призвела ініційована Саакашвілі та його прибічниками акція «За велику політичну реформу».
Служба безпеки України затримала жителя Дніпра, який видавав себе за працівника ОБСЄ. Як повідомляється, при собі він мав фальшиве посвідчення ОБСЄ.
Журналістам вдалося з'ясувати деталі нападу на продуктовий магазин Святковий, вчинений групою підлітків за участю сина нардепа Ігоря Попова ввечері 26 листопада.
Начальник поліції повідомив, що ніхто із затриманих наразі не перебуває в розшуку й не фігурує у кримінальних справах, тому всіх відпустили після перевірки документів.
Віце-прем'єр також зазначив, що з 1 грудня для всіх категорій громадян відбудеться підвищення соціальних допомог, розмір яких залежить від розміру прожиткового мінімуму.
У Дніпропетровській області суд засудив до 3,3 року в'язниці військовослужбовця-контрактника за ухилення від служби.
Стягування техніки, розбірки та від'їзд Плотницького з Луганська – події останніх днів у так званій ЛНР. Експерти оцінили ситуацію та можливість об’єднання так званих ЛНР та ДНР.
Міністерство закордонних справ порекомендувало громадянам України бути обережними у східній частині острова Балі в Індонезії через виверження вулкана Агунг.
«Слово і Діло» порахувало, хто з народних депутатів за три роки роботи в парламенті роздав найбільше обіцянок.
У Києві затримали 14-річного сина народного депутата від Радикальної партії Ігоря Попова за спробу пограбування продуктового магазину.