Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Антикорупційний суд підтримав частково клопотання детектива НАБУ про арешт одного зі столичних девелоперів.
Апеляційна інстанція завершила підготовку до розгляду скарг на обвинувальний вирок у справі експосадовців УЗ.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурора САП про запобіжний захід екскерівника міськрайонного суду.
У Одесі виявили загиблу внаслідок російської атаки у ніч на 20 червня. Кількість постраждалих зросла до 14 осіб.
У ніч на 20 червня російські загарбники атакували дронами Харків. Внаслідок атаки постраждали четверо людей, серед них – діти.
У ніч на 20 червня російські війська вдарили дронами по Одесі. Внаслідок атаки є багато руйнувань, спалахнули пожежі. Також уже відомо про 13 постраждалих.
Ліквідація пожежі на підприємстві внаслідок російського удару по Харкову тривала безперервно протягом 12 днів.
На території Полтавщини тимчасово заборонили всі масові заходи. Рішення було ухвалено у зв'язку з підвищеною загрозою повітряних атак.
Суд частково підтримав клопотання детектива НАБУ про застосування запобіжного заходу до бізнесмена.
У четвер, 19 червня, відбувся черговий етап обміну військовополоненими між Україною та росією. Додому повернулися захисники, які перебували в полоні понад 3 роки.
Аргентинська розвідка викрила мережу, пов’язану з російськими спецслужбами, яка здійснювала дезінформаційні кампанії та впливала на політичні процеси в країні на користь Кремля.
Суд підтримав клопотання прокурора САП про продовження обов'язків обвинуваченому, а також зменшив заставу.
Прикордонники попередили про обмеження руху на пункті пропуску Убля – Малий Березний у зв'язку з технічним обслуговуванням.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням двох працівників митниці з Волині.
Суд підтримав угоду зі слідством, на яку пішов офіцер Міноборони у межах справи про заволодіння майном.
Російські окупаційні війська продовжують обстрілювати мирне населення Донеччини. За добу внаслідок ворожих атак поранення отримали 13 цивільних.
Окупанти сьогодні зранку, 19 червня, обстріляли кілька районів Дніпропетровської області, внаслідок чого є жертва і поранені.
Антикорупційний суд продовжив до максимального строк розслідування справи про заволодіння коштами на Дніпропетровщині.
Протягом минулої доби, 18 червня, на фронті було зафіксовано 163 бойових зіткнення. Найбільше атак було на Покровському напрямку, де відбулася майже третина усіх боїв.
Антикорупційний суд застосував ще один запобіжний захід до колишньої очільниці держпідприємства.
У Києві зареєстрували 207 об'єктів, які були пошкоджені внаслідок масованої атаки рф 17 червня. Більша їх частина знаходиться у Солом'янському районі.
Обсяги дитячої праці у світі зменшуються, однак найбільше дітей залучено до праці в Африці на південь від Сахари – 89,5 млн у 2024 році. Водночас понад 54 мільйони дітей у світі зайняті небезпечною працею.
Під час сутичок біля Свято-Духівського собору вчора, 17 червня, постраждали 12 осіб, серед яких сім правоохоронців.
Окупанти атакували безпілотниками підрозділ ДСНС у Білозерці Херсонської області, поранено троє рятувальників.
Антикорупційні органи правопорядку викрили злочинну організацію, які заробляла на закупівлях медичної установи.
Артему Косову, який є обвинуваченим у справі про загибель підлітка на станції фунікулера в Києві, продовжили арешт до серпня.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням посадовця ДПСУ і працівника спецслужби.