Суспільство сторінка 1840

10 червня, 2015

стаття МОЗу виписали пілюлі. Діагноз: корупція

Близько 30 тис. пацієнтів, які живуть з ВІЛ, перервуть пожиттєве лікування вже цього місяця. Причина – корупція при проведенні державних тендерів на закупівлю ліків, а також повна бездіяльність нинішнього керівництва Міністерства охорони здоров’я України, стверджують народні депутати, неурядові організації та експерти.

Переселенцям обіцяють ті ж пільги, що й киянам

Столична міська адміністрація з липня почне видачу «Карток киянина» людям, що переїхали в Київ із окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.

Американці шкодують грошей для України – дослідження

З восьми ключових країн-членів НАТО економічну допомогу Україні найбільш охоче згодні надати жителі Польщі та Іспанії (77%). Про це свідчать дані опитування, які опублікував американський Pew Research Center сьогодні вранці.

думка Чим може обернутися пожежа на нафтобазі під Києвом? – спеціаліст

Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила поцікавитись у спеціаліста, як позначиться на екологічному стані пожежа, що сталася на нафтобазі в Київській області.

дайджест Як працюють ваші мери? Дайджест обіцянок міських голів за 3-9.06

Протягом тижня, що минув, «Слово і Діло» зафіксувало рекордну кількість невиконаних обіцянок українських мерів. Частково це зумовлюється неконтактністю голів міських адміністрацій, констатують волонтери проекту.

Аби встигнути в аеропорт, сьогодні потрібно виїжджати заздалегідь

Боротьба столичної влади з МАФами триває. Протестувальники, що виступають проти демонтажу кіосків, перекрили під'їзд до аеропорту «Бориспіль». Столична Державтоінспекція рекомендує їхати в аеропорт з боку Південного шляхопроводу через вулицю Ревуцького.

Кличко: вміст шкідливих речовин у повітрі Києва перевищив норми

У зв'язку з пожежею поблизу столиці міський голова розпорядився регулярно робити проби повітря, обмежити рух вантажного транспорту та мити асфальт.

9 червня, 2015

стаття Напередодні місцевих виборів олігархи роблять ставку на медіа-ресурси

Немає сумніву, що напередодні чергових місцевих виборів в Україні в боротьбі за владу буде використана уся наявна в українських політичних гравців артилерія: від адмінресурсу до брудних виборчих технологій. То що ж можуть протиставити одне одному Президент і група вітчизняних олігархів?

Випускник повинен знати державну мову і англійську – Квіт

Особливу увагу влади міністр науки і освіти України обіцяє англійській мові. У приклад українцям міністр наводить Естонію.

відео Вибори-2015: підкуп виборців офіційно розпочато

Поки увага громадськості буде прикута до головних тем новин – подій на фронті, дипломатичних колізій, ситуації в економіці та на валютному ринку, свою роботу із завоювання електорату вже починають люди завбачливі.

стаття Українська бронетехніка в АТО: є чи нема?

Вище керівництво країни часто згадує про постачання озброєнь у зону АТО у своїх обіцянках. Правда, виконання цих обіцянок – державна таємниця.

Ліквідувати наслідки пожежі під Києвом буде спеціальна урядова комісія

Кабінет міністрів на екстреному засіданні утворив урядову комісію з ліквідації наслідків пожежі на базі нафтопродуктів під Києвом.

думка Пожежа на нафтобазі може бути тиском на Ставицького – експерт

Експерт з промислової безпеки поділився міркуваннями щодо події з вибухом на нафтобазі у Київській області та про можливі причини вибуху.

думка Пожежа на нафтобазі: недбалість чи розбірки конкурентів – експерт

Спеціаліст поділився міркуваннями стосовно вибуху на нафтобазі, який стався у Київській області, та про його можливі причини.

стаття Незважаючи на Smart City, дізнатися всю правду про бюджет Києва досі неможливо

Мер Києва Віталій Кличко за рік свого головування не зміг впровадити безліч обіцяних ініціатив. На щастя, це не стосується системи онлайн-бюджету Smart City Kyiv. От тільки можливостями, які мали б відкритися зі Smart City, скористатися повноцінно поки не вдається.

В ДНР і ЛНР уже називають себе «невід'ємною частиною України»

Лідери самопроголошених республік представили Києву свої пропозиції змін до законодавства України, що передбачають визнання територій «республік» невід'ємною частиною країни.

До гасіння пожежі під Києвом залучають Нацгвардію. Є загиблі серед пожежників (доповнено)

Під час пожежі на нафтобазі під Києвом сталася серія вибухів, у результаті чого загинули працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій.

думка Експерт: Криму як курорту в складі РФ не існує

Лідер кримського Євромайдану поділився міркуваннями з приводу подій, які відбуваються в «міністерстві туризму» Криму через напівпорожні пляжі.