«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Два судна горять у Керченській протоці. Згідно з даними ЗМІ загинули дев'ять осіб, ще 14 – врятовані.
Бойовики один раз порушили режим припинення вогню, ніхто з військових не постраждав. Противник обстріляв позиції українських військових з гранатометів поблизу селища Водяне.
За кількістю виконаних обіцянок кандидат у президенти Купрій випередив Бойка та йде врівень з Тарутою.
Два судна під прапором Танзанії горять в районі Керченської протоки, на одному з них, за попередніми даними, стався вибух.
ЦВК РФ надіслала до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі на виборах президента України.
Протягом останніх двох років в соціологічних рейтингах лідирувала Тимошенко, а Зеленський стрімко набрав прихильників, відтіснивши Порошенка на третє місце.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) погіршив свій жовтневий прогноз зростання світового ВВП до 3,5 відсотків з 3,7 відсотка.
Після тривалих новорічних канікул народні депутати повернулися до сесійної зали. Підбили підсумки й поговорили про порядок денний ВР з експертами.
Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами в президенти України Олександра Шевченка та Романа Насірова.
Для того, щоб зберегти транзит російського газу, Україна і РФ повинні підписати два договори.
У ЦВК відбулася зустріч із представниками міжнародних і громадських організацій, де встановили питання контролю виборчих фондів кандидатів на посаду президента України.
Через неврегульованість виборчого законодавства, переселенці вже п'ятий рік не можуть проголосувати на місцевих виборах та мажоритарних округах. Чи вдасться змінити ситуацію в 2019 році, дізнавався політолог Олександр Радчук.
Вибух біля ресторна в Одесі. Одна людина отримала пошкодження. Потерпілому на місці надана медична допомога, від шпиталізації чоловік відмовився.
У російської компанії, пов’язаної з українським шоуменом і кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським, знайшли документи, що підтверджують її фінансування в 2017 році з державного бюджету Росії.
До Державної служби зайнятості учасники АТО найчастіше звертаються за психологічною допомогою.
Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ.
У Брюсселі відбудуться тристоронні газові переговори за участю України, Європейської комісії та Росії щодо транзиту газу.
Делегати Радикальної партії висунули кандидатуру Ляшка на посаду президента. Він пообіцяв повернути смертну кару для корупціонерів, зрадників держави та терористів.
На білборди та телерекламу партія витрачає переважно свої кошти, а на обслуговування елітних авто та відрядження може взяти й бюджетні
Рада ЄС офіційно запровадила санкції за причетність до використання хімічної зброї. Під них потрапили громадяни Росії та Сирії.
Народного депутата Надію Савченко, яка перебуває під арештом у СІЗО, мають намір висунути кандидатом у президенти на з'їзді її партії.
Нафтогаз звинуватив Міністерство енергетики в завищенні норм споживання газу для населення, в якого не встановлені лічильники.
Політична партія Слуга народу висунула кандидатом у президенти артиста, керівника студії Квартал 95 Володимира Зеленського.
Росія і Європейська комісія приступили до консультацій перед тристоронньою зустріччю, на якій обговорюватимуться перспективи транзиту російського газу через Україну.
Заявки від громадян Росії для спостереження за виборами від ОБСЄ не розглядатимуть, заявили раніше в Києві.
Ситуація на сході країни на 21 січня 2019 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Міністерство охорони здоров'я України назвало терміни придатності вакцин від кору й запевнило, що всі вони якісні та безпечні.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підтримує ідею запровадження подвійного громадянства в Україні. Про ініціативу поговорили з експертами.
Влада Росії негативно ставиться до планів Ради ЄС запровадити санкції в зв'язку з причетністю до застосування хімзброї.
Термінові дебати в Парламентській асамблеї Ради Європи щодо ситуації в Азовському морі та Керченській протоці відбудуться в четвер, 24 січня.