Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Вже втретє зростає кошторис масштабної реконструкції Шулявського шляхопроводу. Після експертизи вартість нового мосту перебільшить 1,5 млрд грн.
У Верховній раді зареєстрували законопроект, який націлений на боротьбу з курінням в Україні.
Понад 10 співробітників Служби безпеки України перевіряють щодо зв'язків із підозрюваними в справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.
Глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв озвучив подробиці ситуації, яка виникла навколо так званого спірного газу. Також він повідомив про плани Коломойського щодо поділу «Укрнафти».
Українські тест-системи, які будуть використовувати для виявлення китайського коронавіруса, можуть з'явиться вже на цьому тижні.
Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання клопотання прокурора про продовження процесуальних обов'язків підозрюваному.
Єврокомісар з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї цього тижня відвідає з офцфйним візитом Україну.
Після спалаху небезпечного коронавіруса в Китаї Європейський союз вже евакуював із китайського міста Ухань 558 осіб, включаючи 447 громадян ЄС.
Міністр юстиції Денис Малюська заробив в січні 20 тисяч гривень. У той же час його заступники – щонайменше 29 тисяч.
Глава правління НАК Нафтогазу Андрій Коболєв прогнозує істотне падіння ціни на газ влітку.
У Києві освітній процес призупинено у 285 навчальних закладах через зростання захворюваності на грип та ГРВІ, яка за тиждень зросла на 10,5 відсотка.
Вадим Пристайко заробив у січні майже 85 тисяч гривень. Деякі його заступники отримали премії.
Українці, які в грудні 2019 року повернулися з полону бойовиків ОРДЛО, просять забезпечити їх житлом.
Антикорупційний суд задовольнив клопотання детектива про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно підозрюваного.
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заробив в січні 42 тисячі гривень. Міністр Кабміну Дубілет – тільки 16 тисяч.
Негода на заході України в понеділок, 10 лютого, призвела до перебоїв у залізничному сполученні.
Навіть якщо жінки не збирались реалізувати сказане, досить того, щоб прозвучала погроза стосовно президента у зв'язку з його державною діяльністю.
У Міноборони заявили, що в Україні з першого півріччя 2020 року запровадять електронні військові квитки.
Росія готова продовжити угоду з Україною на транзит газу в Європу після 2024 року в разі успішної реалізації домовленостей.
У понеділок, 10 лютого, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід волонтерці Марусі Звіробій, яку підозрюють у погрозах вбивством президенту Володимиру Зеленському.
Ситуація на сході країни станом на 10 лютого 2020 року за даними РНБО України, пресцентру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Колишній заступниці міністра юстиції та екс-урядовому уповноваженому в справах ЄСПЛ оголосили підозри в справі заволодіння коштами.
США почали виведення своїх військ з 15 військових баз, що знаходяться на території Іраку, повідомив член комітету з оборони і безпеки іракського парламенту Алі аль-Ганімі..
Служба безпеки України передала списки на обмін полоненими представникам кримських татар - заявиви Мустафа Джемілєв.
Коронавірус 2019 nCoV виявлений у другого українця, який перебуває на круїзному лайнері Diamond Princess в японській Йокогамі.
В українському уряді може з'явитися посада віцепрем'єр-міністра, яка повинна посилити економічний блок.
Через спалах коронавірусу в Китаї громадяни України будуть евакуйовані з провінції Хубей – епіцентру поширення. Про це йдеться в повідомленні посольства України в Китаї.
Президент України Володимир Зеленський візьме участь в Мюнхенській конференції з безпеки 2020 року.
Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту ухвалити за основу та в цілому законопроект №3003 президента Володимира Зеленського про допуск іноземних військових на навчання до України.
Найближчим часом Україна не планує призначати свого посла в Російській Федерації, повідомили в МЗС.