Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Народний депутат впевнений, що у нього намагаються забрати бізнес, і запевняє, що не збирається тікати з країни.
У День державної служби «Слово і Діло» зібрало найактуальніші обіцянки політиків, що стосуються роботи бюрократичного апарату.
Голова комітету з питань запобігання та протидії корупції народний обранець Єгор Соболєв відвідав НАБУ.
«Слово і Діло» вирішило зробити інфографіку щодо кількості помічників та радників чинного складу уряду.
Печерський районний суд міста Києва зобов'язав Генпрокуратуру порушити кримінальне провадження щодо офшорів, задовольнивши скаргу лідера руху «Справедливість» та екс-глави СБУ Валентина Наливайченка.
«Слово і Діло» перевірило, як влада Полтави, Черкас, Сум, Львова та Миколаєва виконує свої зобов’язання перед учасникам антитерористичної операції.
У Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли про терміни проведення конкурсу на посади у відомстві.
Багато хто в Німеччині вважає, що реформи в Україні йдуть занадто повільно, а влада в Києві продовжує використовувати конфлікт на сході країни для виправдання власної нерішучості.
Автор закону про зменшення мит на імпорт вживаних авто Роберт Горват вважає, що Президент підпише його законопроект.
Борислав Розенблат прокоментував імовірність розгляду Верховною Радою закону про вибори на Донбасі наступного тижня.
Прокурор Сергій Горбатюк розповів про результати обшуків у Андрія Клюєва та Володимира Сівковича.
Одіозний український депутат вимагає від силовиків компенсації за руйнування його ділового іміджу.
Керівник Служби безпеки України розкрив деталі спецоперації проти сепаратистської діяльності в Одеській області.
За словами очільника української Служби безпеки, головним його провалом на посаді стала відсутність люстрації та реформ.
За словами заступника голови Національної поліції, з початку 2016 року силовики затримали близько 600 чиновників-корупціонерів.
Політичний експерт прокоментував інформацію про те, що поліцейські, які були звільнені в листопаді 2015 року за сепаратизм, поновилися на посадах через суд.
Конституційний суд України має винести вердикт щодо законності підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги Нацкомісією з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.
Нардеп Дмитро Ярош не зареєстрував доопрацьований законопроект «Про українську добровольчу армію».
Прокурор ГПУ Ольга Кориняк заявила, що в рамках досудового розслідування майданівських справ проводяться обшуки на 8 об'єктах.