Склад пенітенціарної служби планують повністю оновити до кінця року

Читать на русском
До кінця 2016 року планується оновити 100 відсотків персонального складу Державної пенітенціарної служби України. Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко.
Павло ПетренкоФото з відкритих джерел

До кінця 2016 року планується оновити 100% персонального складу Державної пенітенціарної служби України.

Про це міністр юстиції України Павло Петренко повідомив на засіданні уряду, інформує «Слово і Діло».

«Ми для себе визначили пріоритетом до кінця цього року провести публічний конкурсний відбір нових співробітників, не в погонах, а тих людей, які є державними службовцями, до цієї нової системи», – сказав він.

Кабмін звільнив очільника пенітенціарної служби в зв'язку з ліквідацією відомстваКабінет міністрів звільнив голову Державної пенітенціарної служби України (ДПтС) Володимира Палагнюка в зв'язку з ліквідацією цієї Служби.

Петренко зазначив, що впродовж декількох місяців відбулося майже 200 конкурсів, а в роботі конкурсних комісій брали участь експерти Ради Європи та міжнародних організацій.

Міністр заявив, що на сьогодні вже сформовано 70% персонального складу відповідних департаментів пенітенціарної служби, які працюють у Мін'юсті.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 18 травня 2016 року схвалив реформу пенітенціарної системи. Реалізація реформи пенітенціарної системи дозволить перезапустити та побудувати нову систему виконання покарань відповідно до європейських стандартів.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал