Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Нардеп від «БПП» Мустафа Найєм заявив, що процес формування нового складу уряду затягується навмисно.
У відвідуванні Надії Савченко відмовлено всім – сестрі й матері Савченко, українським лікарям і навіть українським консулам.
Клімкін вважає, що представники Євросоюзу можуть через кілька років кардинально змінити свою риторику.
За словами Фірсова, у нього накопичилося близько 800 сторінок документів щодо рейдерського захоплення столичного ТРЦ Sky Mall.
Винесення вироку українській льотчиці Надії Савченко, яку Росія викрала й майже два роки утримує в полоні, призначено на 21 та 22 березня.
Колишній прем'єр-міністр Польщі Лєшек Бальцерович не хоче очолювати Кабмін України, але не проти впливати на хід українських реформ.
Не дивлячись на ведення слідчих дій проти корупції у виконавчій владі, НАБУ поки не може пред'явити підозри членам Кабміну.
Нардеп Ганна Гопко заявила, що Верховна Рада знайде 226 голосів за ухвалення нової редакції закону про е-декларації.
Заступник голови ВРУ Оксана Сироїд заявила, що чинний міністр фінансів Наталія Яресько не має зв'язків з українськими олігархами.
«Слово і Діло» вирішило до 8 березня підготувати рейтинг найвідповідальніших жінок-політиків в Україні.
Колишній глава секретаріату АП Віктора Ющенка Олег Рибачук повідомив, що новий генпрокурор стане людина з системи прокуратури.
Генеральний консул України в Ростові-на-Дону (РФ) відвідав Надію Савченко і розповів про її стан Президенту Петру Порошенку
До кінця 2018 року за стандартами НАТО буде реформовано Міністерство оборони України, до кінця 2020-го – ЗСУ.
Глава Європейської комісії Дональд Туск заявив, що турецька сторона готова прийняти нелегальних мігрантів з Сирії назад.
Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що РФ використовує всі методи, щоб розколоти Північноатлантичний альянс.
Колишній посол США в Україні Стівен Пайфер заявив, що в найближчі дні чинний прем'єр-міністр Арсеній Яценюк подасть у відставку.
Сполучені Штати Америки виступили із заявою, у якій ще раз закликали Росію звільнити Надію Савченко.
Постпред США в ООН Саманта Пауер заявила, що антиросійські санкції з плином часу дадуть потрібний ефект.
За дорученням Президента була сформована мобільна бригада із найкращих українських медиків, які сьогодні ж виїдуть до Росії, щоб оглянути Савченко
Президент України Петро Порошенко запланував низку зустрічей з вищими представниками турецької влади.
Прес-служба НАТО анонсувала зустріч міністра оборони України і Генерального секретаря НАТО.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала почати активніше боротися з міграційною кризою при підтримці Туреччини.
Експерт переконаний, що напередодні великої приватизації новий прем'єр повинен влаштувати олігархів та бути прийнятним для Заходу.
На будівлю регіонального Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі скоєно напад невідомими.
Засідання у справі Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця в черговий раз відклали. Обіцяють розглянути справу 10 березня.