Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Георгій Тука переконаний, що для України скасування російською владою автономії Криму радикальних змін не принесе.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що в Україні необхідно побудувати ще щонайменше 10 аеропортів.
В Європейському союзі допустили часткове зняття економічних антиросійських санкцій вже в 2017 році.
Головний військовий прокурор заявив, що всі результати слідства у справі вбивства Юрія Грабовського будуть оприлюднені до 15 серпня.
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль пообіцяв жителям Рахівщини встановити пільговий тариф на електроенергію, попри те, що не мав таких повноважень.
Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи французьких парламентарів до окупованого Росією Криму, назвавши цей акт свідомою підтримкою російської агресії проти України.
У серпні «Північний потік» закривається на планове технічне обслуговування, що може призвести до зростання транзиту газу до країн ЄС через газотранспортну систему України.
Міністерство аграрної політики та продовольства України підвищило прогноз щодо збору врожаю зернових із 60 млн тонн до 61 млн тонн.
Питання введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас буде розглядатися лише за умови сталого режиму припинення вогню на східних територіях України.
Делегація депутатів Національних зборів Франції на чолі зі співголовою асоціації «Франко-російський діалог» Тьєррі Маріані сьогодні, 29 липня, прибула з триденним візитом до окупованого Криму.
Генеральна прокуратура України викликає на допит 21 народного депутата «Радикальної партії Олега Ляшка».
Кабінет міністрів затвердив новий проект будівництва дитячої лікарні «Охматдит» у Києві, збільшивши його вартість з 1,8 млрд грн до 3,2 млрд грн.
Забезпечення мирного проведення хресної ходи УПЦ МП, програма розвитку Укрзалізниці та впровадження англійської мови як обов’язкової для низки чиновників – ось головні виконані обіцянки тижня, що минув.
Служба безпеки України припинила незаконний видобуток будівельного природного каменю піщаника, організовану в промислових масштабах в Костянтинівському районі Донецької області.
Кількість українських туристів у Туреччині за першу половину 2016 року збільшилася на 14%, в цілому зростання становить 30-40% на рік.
У Російській Федерації вже знайшли нового посла в Україні й чекають відповіді від української сторони.
За словами нардепа Олександра Онищенка, який підозрюється в газових махінаціях, він зараз перебуває в Лондоні.
Ситуація на Донбасі погіршується, зокрема кількість порушень режиму тиші збільшилася на 25% і вдвічі частіше використовується артилерія.
НАК «Нафтогаз України» просить Європейську комісію створити моніторингову місію для перевірки фактів значного зниження тиску в російській газотранспортній системі на вході до газотранспортної системи України.
Працівники САП взяли зразки почерків глави ЦВК Михайла Охендовського та деяких екс-депутатів.
Росія подала до Високого суду Лондона клопотання прискорити винесення рішення за позовом про невиконання Україною зобов'язань щодо так званого «боргу Януковича» в розмірі $3 млрд за єврооблігаціями.
У Мінінфраструктури хочуть сформувати агентство, яке створюватиме інфраструктурні проекти.
Імпорт природного газу з Польщі в Україну досяг 98% від максимально можливої пропускної здатності трубопроводу.
Державна корпорація «Укроборонпром» розглядає три версії з вибухом боєприпасів поблизу Сум, у тому числі наявність стороннього вибухонебезпечного предмета, який спрацював у момент проведення підготовчих робіт.
Бойовики 2-го армійського корпусу ЗС РФ спільно з представниками російських ЗМІ відзняли постановочне відео, в якому інсценовано потрапляння під обстріл сил АТО журналістів поблизу міста Дебальцеве.
У Службі безпеки оголосили дані щодо співпраці підприємств, розташованих на непідконтрольній частині Донбасу, з російськими компаніями.
Агентство зі зменшення загрози Міністерства оборони США передало п'ять автомобілів типу «пікап» Ford Ranger Truck у користування Національній гвардії України.
Члени незаконних збройних формувань використовують російські безпілотники для розвідки українських позицій.
Виконавча рада міжнародного валютного фонду (МВФ) як мінімум до середини серпня не буде голосувати питання про виділення Україні наступного траншу в рамках розширеної програми EFF.
Український постпред при ООН Володимир Єльченко закликає не перебільшувати значення заяви Дональда Трама щодо Криму.