Нардеп Ревега «забув» про ремонт церкви на Житомирщині

Читать на русском
Народний депутат Олександр Ревега, що представляє один з мажоритарних округів Житомирської області, не виконав обіцянку щодо продовження ремонту церкви у Вільнопіллі.
Ревега біля цервки в БердичевіФото: zhytomyr-eparchy.org

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Ревега не брав участі в завершенні ремонту церкви в селі Вільнопілля Житомирської області.

Саме там розташований його мажоритарний округ, мешканцям якого він у жовтні 2016 року пообіцяв, що навесні посприяє продовженню ремонту вільнопільської церкви, нагадує «Слово і Діло».

«Спільними зусиллями, на звернення настоятеля, навесні продовжимо роботи із ремонту церкви у селі Вільнопілля. Нині там нагальними є роботи з фарбування фасаду та приміщення», – заявляв тоді народний депутат.

Проте коли «Слово і Діло» 27 червня зв’язалося з помічником Ревеги Віталієм Березовенком, той повідомив, що настоятель церкви до нардепа повторно з таким проханням не звертався, тож і ремонті роботи проведені не були.

«Розмова про можливість ремонту у церкві у селі Вільнопілля дійсно була. Восени 2016 року до народного депутата Ревеги під час зустрічі з виборцями у селі Бистрик Ружинського району звернулися люди з проханням допомогти фінансово у ремонті церкви у селі Вільнопілля. За словами мешканців району, церква потребує значного ремонту, у тому числі – даху, фарбування фасаду та всередині приміщення, тощо... Обсяг робіт – великий і потребує суттєвого фінансування. Тому було домовлено, що проведення цих робіт має відбуватися спільно, за участю громади села, прихожан церкви та допомоги Олександра Ревеги. Крім того, зважаючи на погодні умови, було вирішено, що до питання ремонту церкви села Вільнопілля можна буде повернутися навесні 2017 року. До цього часу настоятель та парафіяни мали визначитися з конкретним обсягом робіт, потребою у фінансуванні та джерелами фінансування, і вже тоді офіційно звернутися до народного депутата. Однак, до даного часу таких письмових звернень до Олександра Ревеги не надходило ні від настоятеля церкви, ні від самих прихожан», – пояснив у коментарі «Слову і Ділу» помічник нардепа.

Таке пояснення не дозволяє аналітикам порталу надати цій обіцянці інший статус, крім «не виконано». Всього в досьє Ревеги 28 обіцянок, з яких він виконав 3. У рейтингу відповідальності депутатів Ради він лише на 324-му місці.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал