Дяченко Сергій

Провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова.

Читати про автора
Ціна на нафту вийшла на рекорд 2014 року. В чому причини та якими будуть наслідки?

У понеділок, 24 вересня, грудневі ф'ючерси на нафту марки Brent зросли до 80,8 долара. Востаннє нафта коштувала так дорого в жовтні 2014 року.

Чи є ризик зриву опалювального сезону в Україні?

Керівник НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв вважає, що відбувається саботаж запуску нормальної роботи ринку газу.

Раді пропонують звільнити Реву. Чи відбудеться відставка міністра соцполітики?

Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови щодо визнання роботи Мінсоцполітики незадовільною. Зараз вона очікує на розгляд. Про ймовірність відставки Андрія Реви міркували експерти.

«Північний потік-2»: чи має переваги ГТС України та в чому ризик

Порошенко запевняє, що будівництво газопроводу Північний потік-2 буде зупинене. Про недоліки проекту та переваги ГТС говорили експерти.

Меркель обіцяє зберегти транзит газу через Україну. Де гарантії?

За підсумками зустрічі з Путіним Меркель заявила про важливість збереження транзиту газу через ГТС України в зв'язку з Північним потоком-2.

Конфлікт «Нафтогазу» і КМДА: кияни ризикують залишитися без тепла та води?

Київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 із 1 серпня переходять під управління Київтеплоенерго. Але через невирішену суперечку між КМДА та Нафтогазом ТЕЦ під загрозою зупинки. Про ситуацію говорили експерти.

«Київенерго» влаштувало рейди на боржників: як вийти з тарифної кризи

Борг споживачів та держбюджету за тепло й гарячу воду станом на 1 липня склав майже 3,8 мільярда гривень. Київенерго вже почало рейди квартирами киян. Оцінили ситуацію експерти.

По кому найбільше вдарить зростання цін на газ та як заощадити?

Серед умов МВФ, які не виконала Україна, залишилося питання підвищення цін на газ. Про ймовірне зростання тарифів і вплив на субсидії говорили експерти.

«Північний потік-2» не вплине на економіку України, тому що його не буде. Чи буде?

Порошенко вважає, що будівництво газопроводу Північний потік-2 не буде завершене, оскільки проти його спорудження рішуче налаштовані США, а проти них ніхто не піде. Чи так це, розповіли експерти.

Чи є шанси примусово стягнути борг з «Газпрому»?

Нафтогаз почав примусове стягнення з Газпрому $2,6 млрд. боргу за збитки, понесені через недоотримання обсягів транзиту.