Якубін Олексій сторінка 2

Читати про автора
Створення Бюро економічної безпеки: яких результатів очікувати від нового органу

На створення економічного бюро піде до двох років, і сам процес буде супроводжуватися критикою, вважає експерт.

Доплати пенсіонерам: чи зростуть пенсійні виплати

Доплати до пенсій не зможуть вирішити проблему системно, для цього мають бути створено додаткове фінансування Пенсійного фонду, вважає експерт.

Висновки ДБР щодо анексії Криму: чи отримає суспільство відповіді

Внутрішнє розслідування обставин, які відбувалися всередині країни й сприяли агресії Росії проти України, актуалізує тему Криму на міжнародній арені, вважає експерт.

Місцеві вибори і COVID-19: чи будуть використовувати карантин у політичних цілях

Тема карантину перед місцевими виборами стане однією з точок протистояння, тому що на місцях обмеження сприймають, як політику, вважає експерт.

Навчальний рік під час епідемії: чи будуть переходити школи на дистанційне навчання

Суспільство не підтримає повний перехід на дистанційне навчання, а негативні наслідки можуть бути не лише для процесу навчання, а й для економічної мобільності батьків, вважає експерт.

Продовження карантину: чи довго триватимуть обмеження

Продовження карантину триватиме довше, й епідеміологічна ситуація в Україні залежить від тенденції поширення коронавірусу у світі, вважає експерт.

Дотримання карантину: як перевірятимуть місцевих керівників

Під час перевірки центральною владою дотримання карантину на місцях відбудеться перерозподіл відповідальності за ситуацію, вважає експерт.

Розмова Зеленського та Лукашенка: чи підтримує Київ чинного білоруського лідера

Планування відносин між двома країнами повинно відбуватися, незважаючи на те, що в Білорусі проходять вибори, а розмова між двома лідерами про те, що Київ зацікавлений у довгострокових відносинах із сусідньою країною.

Призначення Кравчука в ТКГ: чи вдасться досягнути результатів

Перший президент України Леонід Кравчук може стати компромісним керівником української делегації в ТКГ, і це може зрушити процес врегулювання конфлікту, вважає експерт.

Вибори мера Києва: хто потрапить до другого туру

Для майбутнього міського голови важливо мати як підтримку більшості депутатів у міській раді, так і взаєморозуміння з Офісом президента.