Якубін Олексій

Читати про автора
Підготовка до виборів: «ставки» олігархів і претензії Фірташа

Олександр Онищенко оприлюднив запис розмови з Порошенком. В АП назвали фейком плівки нардепа. Згодом Ігор Коломоскій назвав Тимошенко лідером президентських перегонів. Про активізацію олігархів за рік до виборів розповіли експерти.

Чому Коломойський відкрито назвав Тимошенко фаворитом президентських перегонів?

Ігор Коломойський назвав лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко фаворитом майбутніх президентських перегонів. Про що це говорить, розбиралися експерти.

Що не так із націоналістичним рухом в Україні?

У Києві пройшов марш проти олігархів, організований націоналістичнихми партіями. Чи є потенціал у націоналістичного спрямування, розповіли експерти.

Марш націоналістів: що спільного з МіхоМайданом і як рух правих сприймає Захід?

У Києві пройшов марш проти олігархів, організований представниками націоналістичних партій. Оцінили вимоги та проблеми правих експерти.

Справа Савченко: хто може опинитися в списку нових фігурантів та чи буде реакція Заходу

Регламентний комітет Верховної Ради дав згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Надії Савченко. Оцінку подіям дали експерти.

Нова сесія парламенту: чим займуться нардепи?

Уже незабаром стартує нова сесія роботи українського парламенту. Що в пріоритеті у чиновників, розбирались експерти.

Нова сесія ВР: чи вирішиться доля антикорупційного суду

Небагато часу залишилося до старту нової сесії ВР і депутатам доведеться повернутися, до відкладеного раніше законопроекту про антикорупційний суд. Чого чекати від чиновників, розбирались експерти.

Зона вільної торгівлі: чому Україна не може завоювати європейські ринки

Угода між Україною та ЄС про поглиблену зону вільної торгівлі набула чинності ще на початку 2016 року, але питання мит і квот досі викликають суперечки. Оцінку ситуації дали експерти.

Законопроект «Купуй українське»: в чому суть та чи є ризики для українських виробників

У Мінекономрозвитку вже виступили проти ухвалення законопроекту Купуй українське, назвавши його мегакорупційним. Як вплине на українських виробників документ, оцінювали експерти.

Порошенко – друг, але влада дорожча: навіщо Гройсман взяв участь у з'їзді НФ

Раніше в ЗМІ писали про спільні прогулянки екс-прем'єра з нинішнім очільником Кабміну. Зараз Гройсман, який пройшов за списками БПП, публічно виступив на з'їзді партії НФ. У ситуації розбиралися експерти.