Якубін Олексій

Читати про автора
Є земля, продати не можна: чи готова Україна до відкритого ринку

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні земельна реформа буде проведена в 2019 році, а ринок землі буде запроваджений у 2020 році.

Український Лас-Вегас: чи потрібно легалізувати гральний бізнес

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в Україні легалізують азартні ігри, зокрема дозволять відкривати казино в п'ятизіркових готелях.

Кличко, Богдан та США: чи вплине конфлікт на відносини з Білим домом

Після візиту Кличка до Нью-Йорка та зустрічі з адвокатом Трампа в ЗМІ з'явилася інформація про відставку Андрія Богдана.

Звільнення Луценка: яку гру ведуть навколо крісла генпрокурора

Президент Володимир Зеленський повідомив, що заступник глави Офісу президента Руслан Рябошапка розглядається як один із кандидатів на посаду генпрокурора України.

Бойко, Тимошенко та Гройсман: у кого які шанси стати прем'єром

Згідно з опитуванням КМІС, 12,8 відсотка українців хочуть бачити новим прем'єр-міністром України Юрія Бойка. Про рейтинги кандидатів у прем'єри поговорили з експертами.

Референдум із народом: чи може «Слуга народу» втілити ідею та як швидко

Із програмами всіх партій, їх положеннями, списками та кандидатами в одномандатних округах можна ознайомитися в нашому розділі Вибори.

Кандидати в прем’єри: чи є з кого обирати та що показали рейтинги

Серед можливих кандидатів найчастіше майбутнім прем'єр-міністром респонденти бачать Юрія Бойка (13 відсотків), Юлію Тимошенко (11 відсотків) та Володимира Гройсмана (10 відсотків).

Рейтинг кандидатів у прем'єри: що показали настрої українців

Українці склали рейтинг кандидатів у прем'єри після виборів. 12,9 відсотка громадян хотіли би бачити в кріслі прем'єра Юрія Бойка, 11,3 відсотка – Юлію Тимошенко.

Тимошенко хоче об'єднатись із Зеленським і Вакарчуком. Чи бути союзу?

Юлія Тимошенко закликала партії Зеленського та Вакарчука об'єднатися з Батьківщиною на виборах. Про можливий союз поговорили з експертами.

Суди, явка та ЦВК: що стане загрозою для дострокових виборів

Центральна виборча комісія України оголосила про початок кампанії з дострокових виборів до Верховної ради з 24 травня.