Якубін Олексій

Читати про автора
Депутати йдуть на канікули до осені. Як парламент відпрацював VIII сесію

У п'ятницю, 13 липня, відбулося останнє пленарне засідання Верховної Ради. До осені депутати розійшлися на канікули. Підсумки роботи ВР підбивали експерти.

Чому питання оновлення ЦВК зайшло в глухий кут?

Сьогодні в нардепів остання можливість до канікул зробити крок до оновлення складу ЦВК. Серед пропозицій – змінити склад членів комісії. Ситуацію оцінили експерти.

Підготовка до виборів: «ставки» олігархів і претензії Фірташа

Олександр Онищенко оприлюднив запис розмови з Порошенком. В АП назвали фейком плівки нардепа. Згодом Ігор Коломоскій назвав Тимошенко лідером президентських перегонів. Про активізацію олігархів за рік до виборів розповіли експерти.

Чому Коломойський відкрито назвав Тимошенко фаворитом президентських перегонів?

Ігор Коломойський назвав лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко фаворитом майбутніх президентських перегонів. Про що це говорить, розбиралися експерти.

Що не так із націоналістичним рухом в Україні?

У Києві пройшов марш проти олігархів, організований націоналістичнихми партіями. Чи є потенціал у націоналістичного спрямування, розповіли експерти.

Марш націоналістів: що спільного з МіхоМайданом і як рух правих сприймає Захід?

У Києві пройшов марш проти олігархів, організований представниками націоналістичних партій. Оцінили вимоги та проблеми правих експерти.

Справа Савченко: хто може опинитися в списку нових фігурантів та чи буде реакція Заходу

Регламентний комітет Верховної Ради дав згоду на зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт Надії Савченко. Оцінку подіям дали експерти.

Нова сесія парламенту: чим займуться нардепи?

Уже незабаром стартує нова сесія роботи українського парламенту. Що в пріоритеті у чиновників, розбирались експерти.

Нова сесія ВР: чи вирішиться доля антикорупційного суду

Небагато часу залишилося до старту нової сесії ВР і депутатам доведеться повернутися, до відкладеного раніше законопроекту про антикорупційний суд. Чого чекати від чиновників, розбирались експерти.

Зона вільної торгівлі: чому Україна не може завоювати європейські ринки

Угода між Україною та ЄС про поглиблену зону вільної торгівлі набула чинності ще на початку 2016 року, але питання мит і квот досі викликають суперечки. Оцінку ситуації дали експерти.