Якубін Олексій

Читати про автора
Нова сесія парламенту: чим займуться нардепи?

Уже незабаром стартує нова сесія роботи українського парламенту. Що в пріоритеті у чиновників, розбирались експерти.

Нова сесія ВР: чи вирішиться доля антикорупційного суду

Небагато часу залишилося до старту нової сесії ВР і депутатам доведеться повернутися, до відкладеного раніше законопроекту про антикорупційний суд. Чого чекати від чиновників, розбирались експерти.

Зона вільної торгівлі: чому Україна не може завоювати європейські ринки

Угода між Україною та ЄС про поглиблену зону вільної торгівлі набула чинності ще на початку 2016 року, але питання мит і квот досі викликають суперечки. Оцінку ситуації дали експерти.

Законопроект «Купуй українське»: в чому суть та чи є ризики для українських виробників

У Мінекономрозвитку вже виступили проти ухвалення законопроекту Купуй українське, назвавши його мегакорупційним. Як вплине на українських виробників документ, оцінювали експерти.

Порошенко – друг, але влада дорожча: навіщо Гройсман взяв участь у з'їзді НФ

Раніше в ЗМІ писали про спільні прогулянки екс-прем'єра з нинішнім очільником Кабміну. Зараз Гройсман, який пройшов за списками БПП, публічно виступив на з'їзді партії НФ. У ситуації розбиралися експерти.

Яценюк іде в президенти: головний сигнал Банковій та перспективи НФ

Екс-прем'єр-міністр анонсував участь у виборах під час з'їзду своєї фракції. Оцінку ситуації дали експерти.

Видача Саакашвілі Грузії й тактика АП: хто втихомирить активність політика

Міхеіл Саакашвілі заявив про підготовку свого арешту та депортацію. Тим часом для розвідки ситуації в Україну приїжджав Курт Волкер. Що буде далі, розбиралися експерти.

Блокада Roshen: навіщо мітингувальники взялися штурмувати бізнес Порошенка

Активісти не мають наміру задовольнятися тільки протестами під Радою і озвученими вимогами. Прихильники Саакашвілі заявили про блокаду бізнесу Президента. У ситуації розбиралися експерти.

Гральний бізнес в Україні: за якими принципами його легалізовувати

Українці вже не перший рік чують розмови про легалізацію грального бізнесу. Чи доцільно це в Україні та в якому форматі, розповіли експерти.

Підвищення акцизів: чому зростуть ціни на сигарети та алкоголь

З 9 вересня в Україні підвищать ціни на алкоголь. Крім цього, заплановано підвищення акцизів на тютюнові вироби, що, за деякими даними, збільшить вартість пачки сигарет до 90-100 гривень. Навіщо це потрібно, розбиралися експерти.