Радчук Олександр

Читати про автора
Антикорупційний бедлам: що означає лобова атака проти НАБУ

Чим завершиться черговий наступ на антикорупційну реформу? Кому він може бути вигідним і що насправді втратить Україна, розмірковував політолог Олександр Радчук.

У гуморі сила: як «Свати» пішли в політику

Політичний кітч, сатира та гумор – ще один тренд, із яким невдовзі доведеться рахуватися політичним діячам в Україні. Яких переваг і можливостей слід очікувати від гумористичних політичних проектів, прогнозував політолог Олександр Радчук.

Реформа з багатьма невідомими: як в уряді хочуть вивести з тіні ринок таксі

Український ринок таксі вже котрий рік поспіль динамічно розвивається й водночас є одним із найменш контрольованих. Чи вдасться уряду й народним депутатам внормувати цю сферу та що потрібно враховувати на цьому шляху, розбирався Олександр Радчук.

Не Кремлем єдиним: чому Україна так дратує своїх сусідів?

Питання мови, історичної пам’яті, прав нацменшин у кризовий для України момент стали непростими завданнями у відносинах із країнами-сусідками. Чи можливо враховувати баланс, коли йдеться про власну державність, розмірковував політолог Олександр Радчук.

Зламаний нейтралітет: чим завершиться загострення відносин між Києвом та Мінськом?

За останні кілька місяців офіційний Мінськ зробив кілька сигналів, які можна розцінювати як умисне псування відносин із Києвом. Із чим це пов’язано та до чого слід готуватися Україні, аналізував політолог Олександр Радчук.

Річниця Свободи та Гідності: що не так з українськими революціями

За чим журяться та чим пишаються українці після подій 4-річної давнини? Що нам дала, а що забрала Революція Гідності? Які кроки можуть підсилити здобутки революційних подій, аналізував політолог Олександр Радчук.

Запуск ДБР: що означатиме поява нового антикорупційного гравця?

Державне бюро розслідувань нарешті отримало керівництво. Як поява нового органу позначиться на боротьбі з корупцією та які ризики закладены ще на початку його роботи, прогнозував політолог Олександр Радчук.

Несподіваний кодекс: чи вдасться перезавантажити виборчу систему

Ухвалення проекту Виборчого кодексу в першому читанні стало неабиякою сенсацією в експертних колах. Чи має шанси документ стати повноцінним законом та що стане вирішальним фактором у цьому непростому рішенні, розбирався політолог Олександр Радчук.

Гра на випередження: чому «Народний фронт» пішов ва-банк

Політична партія «Народний фронт» струсила пил і гучно нагадала про себе. Під час партійного з’їзду її лідер Арсеній Яценюк зробив низку гучних політичних заяв, які суттєво вплинуть на політичний порядок денний. Як саме, аналізував політолог Олександр Радчук.

Крадіжки автономерів: про що не варто забувати водіям

Що робити, коли ви стали жертвою крадіїв номерних знаків свого авто? Чому важливо не платити шахраям? Відповіді шукав сам постраждалий – автор матеріалу Олександр Радчук.