Радчук Олександр

Читати про автора
Четверта спроба Путіна. Чим небезпечний 2019 рік для України?

Четверта реінкарнація Путіна. Як завжди, розслаблятися зарано. Як саме очільник Кремля спробує скористатися передвиборчою турбулентністю в Україні, аналізував політолог Олександр Радчук.

У пошуках втрачених еліт. Звідки візьмуться «нові обличчя»

Запит на нових політиків як ніколи високий. Втім, де взятися новим елітам, коли всі соціальні ліфти в Україні не працюють? Про нелегкий шлях політичних скелелазів – у колонці політолога Олександра Радчука.

Президентські старти. З чим політики підуть на вибори глави держави

Президентські вибори-2019 обіцяють стати найбільш цікавими й повними несподіванок у сучасній політичній історії України. Чому – відповідь шукав політолог Олександр Радчук.

Коли повернуться заробітчани: плюси та мінуси трудової міграції українців

Українці поступово перетворюються на націю трудових мігрантів. Політолог Олександр Радчук розбирався, до яких наслідків може призвести ця тенденція.

Напівмайдан: чому події у Вірменії не можна назвати революцією

Вуличні протестувальники у Вірменії святкують перемогу – уряд Сержа Саргсяна подав у відставку. Та головні проблеми у вірмен ще попереду. Чому – прогнозував політолог Олександр Радчук.

Миготлива реформа, або В чому винен жовтий сигнал світлофора

Вбивати чи ні? Ось у чому питання. Олександр Радчук перерахував усі за і проти урядової ініціативи про заборону жовтого сигналу світлофора.

Релігійні страхи. Чим завершиться спроба політиків об’єднати православних християн?

Втручання держави в церковні справи, підготовка до виборів чи питання нацбезпеки? Чого більше в ініціативі про єдину помісну церкву, аналізував політолог Олександр Радчук.

Кінець «закону джунглів»: чим завершиться реформа паркування

Вже у вересні водіїв очікуватимуть нові правила покарання за неналежну парковку. Втім, чи зможуть вони докорінно змінити ситуацію, аналізував Олександр Радчук.

Катастрофа під Смоленськом: найгірші новини для Польщі

Літак президента Польщі 8 років тому впав під Смоленськом не через помилку пілота. Які наслідки для Європи та світу матимуть нові подробиці катастрофи, аналізував політолог Олександр Радчук.

Не вороги й не друзі: хто скористається антирейтингом Порошенка?

Єдиний кандидат на президентських виборах від провладної команди – дедалі більший виклик. Хто з політиків мріє про власні президентські амбіції – в матеріалі політолога Олександра Радчука.