Радчук Олександр

Читати про автора
Фальстарт президентських перегонів. Як не програти ще до другого туру

Об’єднатися з партнерами, чи йти одинаком? З наближенням президентської кампанії це питання матиме вирішальне значення. Чому – з’ясовував політолог Олександр Радчук.

Томос, НАТО та IKEA: про що ще забув сказати Порошенко

Як політику визначити, скільки води в склянці? Правильно, потрібно звернутися до політтехнологів. Як саме готуватимуть передвиборчу кампанію чинному главі державі, аналізував політолог Олександр Радчук.

Нафтовий важіль Росії: чому українцям варто очікувати чергового подорожчання бензину

Хто винен у подорожчанні бензину на заправках? Виявляється, слабка гривня й ціни на нафту, що зростають, є не єдиніими причинами. Де слід шукати інші, з’ясовував політолог Олександр Радчук.

Гібридна свобода слова: що означає наступ на ЗМІ та громадських активістів

Наступ на свободу слова – улюблені граблі політиків та чиновників напередодні передвиборчого періоду. Про наслідки вчергове попередив політолог Олександр Радчук.

Проблеми Трампа: як судовий процес над Манафортом вплине на відносини США та України

Політичне минуле Пола Манафорта матиме суттєвий вплив на внутрішньополітичну ситуацію в США. Про вплив українського питання на процеси світового рівня – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Плани на реванш: як політичні помилки трансформуються в рейтинги опонентів

Історія має здатність повторюватися. А політична історія – тим паче. Звідки чекати на реванш та хто спробує повернути собі впливовість на хвилі розчарувань, аналізував політолог Олександр Радчук.

Кандидатський максимум: хто й чому балотується в президенти

Двадцять, тридцять чи сорок? Скільки кандидатів у президенти буде у виборчому бюлетені та чому участь у виборах так притягує політиків, розбирався політолог Олександр Радчук.

Сидіти всім тихо: навіщо ЦВК призупинила вибори до об’єднаних громад

Чому ЦВК відмовила 1 мільйону українських громадян обрати собі місцеву владу в нових об’єднаних територіальних громадах, розбирався політолог Олександр Радчук.

Гра в диктатуру: уроки Туреччини для України

Чому посварилися Трамп та Ердоган і до яких геополітичних наслідків на цьому тлі готуватися Україні, з’ясовував політолог Олександр Радчук.

Кадри на виїзд: чим небезпечна трудова міграція українців за кордон

Чого чекати від трудової міграції українців за кордон – нових можливостей чи занепаду? Непрості виклики, з якими нам всім доведеться мати справу, аналізував політолог Олександр Радчук.