Радчук Олександр

Читати про автора
Готовність до реформ: як перепис населення допоможе покращити життя українців

Без аудиту не може бути ефективного планування. В новому уряді нарешті наполягли на проведенні перепису населення. Що це дасть і чи справді це вдала ідея – аналізував політолог Олександр Радчук.

На розсуд виборців: про наслідки змін у держфінансуванні партій

Верховна рада вирішила суттєва звузити можливості для політичних партій отримувати бюджетні кошти на розвиток. Що це означає та якими будуть наслідки – прогнозував політолог Олександр Радчук.

Влада Майдану: що робити, коли говорить «вулиця»

В Україні відбулися перші масові акції протестів з часу повного перезавантаження влади. Які загрози вони становлять та чи зможе вчасно зреагувати на них команда Зеленського – аналізував політолог Олександр Радчук.

Нові правила для бізнесу: чи слід очікувати чергового податкового майдану?

Нова влада взялася за детінізацію малого та середнього бізнесу. Які наслідки матиме цей процес для всіх категорій громадян –розбирався політолог Олександр Радчук.

Рекорди гривні: в чому небезпека стрімкого зміцнення нацвалюти

Гривня демонструє диво стійкості та зміцнюється вже четвертий місяць поспіль. Що означають подібні тенденції та чого очікувати до кінця року – аналізував Олександр Радчук.

У вакуумі довіри: чи вдасться позапарламентським партіям відновити рейтинги

Нова політична реальність вимагає від позапарламентських політичних партій суттєвого переформатування своєї діяльності. Хто найкраще зможе впоратися із цим завданням — прогнозував політолог Олександр Радчук

Дороги-вбивці: що не так із безпекою руху в Україні

Як зменшити кількість смертей на дорогах? Олександр Радчук визначив дві складові, які вкрай необхідні для успішної реформи в сфері безпеки дорожнього руху.

Щастя як політтехнологія: що українцям заважає бути задоволеними життям

Українці здебільшого нещасні та водночас сповнені надій на краще. Як цим користуються політики, й чи зміниться ситуація найближчим часом, — аналізував політолог Олександр Радчук.

Мовою народовладдя: навіщо Зеленському розпускати ЦВК

Схоже, що поява нового складу Центральної виборчої комісії – лише питання часу. Чим не вгодила нинішня ЦВК, та які наслідки матиме зміна її складу – прогнозував політолог Олександр Радчук.

Свобода vs транш: чи зможе новий уряд відмовитися від кредитів МВФ

Нова кредитна кабала чи гроші на реформи? Чи зможе новий уряд вперше в історії незалежної України виконати умови за програмою МВФ – прогнозував політолог Олександр Радчук.