Радчук Олександр

Читати про автора
Ризики дерегуляції: чи матиме ефект мораторій на перевірки бізнесу?

В Україні майже три роки діє мораторій на перевірки бізнесу. Саме з цього кроку мала б розпочатися дерегуляція. Втім, поки що цей процес гальмується. Відповіді шукав політолог Олександр Радчук.

Правила кредитної голки: в чому причина затримки чергового траншу від МВФ

Терміни надання чергових кредитів від МВФ знову зриваються. Чому так відбувається й що трапиться, якщо транш так і не надійде цього року, аналізував політолог Олександр Радчук.

Скандал чи розкол: хто скористається протиріччями в «Опозиційному блоці»

Новий внутрішньопартійний скандал матиме політичні наслідки для майбутнього Опозиційного блоку. Чи вдасться однопартійцям подолати протиріччя та хто скористається розбратом всередині партії, з’ясовував політолог Олександр Радчук.

Розірвана СПУ: кому дістанеться старий бренд лівих

Соціалістична партія України зненацька надумала повернутися у велику політику. Як сталося, що в політичної партії-аутсайдера з’явилися одразу 2 лідера, й кому потрібна реінкарнація соціалістів, розбирався політолог Олександр Радчук.

Санкції проти Росії: коли чекати ефекту

Анексія Криму та військове втручання на Донбас спричинили запровадження економічних санкцій проти Росії. Якого ефекту вдалося досягти після трьох років подібних обмежень, цікавився політолог Олександр Радчук.

У мовних лещатах: чому європейці злякалися українського закону «Про освіту»

Закон «Про освіту» не на жарт стурбував уряди європейських країн-партнерів України. Чим це загрожує та як знайти спільну мову, не жертвуючи власними національними інтересами, розбирався політолог Олександр Радчук.

Закон про вибори: коли в Україні запрацюють соціальні ліфти

Як часто кожен з нас чує фразу «немає з кого обирати, то навіщо йти на вибори»? Чи справді це так, якщо таки змінити правила гри, розбирався політолог Олександр Радчук.

Канцлер 4.0: чи вдасться Меркель нейтралізувати результат правих популістів?

Результат провладного блоку ХДС/ХСС у новому Бундестазі став справжньою пірровою перемогою. Чому так сталося та чи вдасться знайти вихід Ангелі Меркель, розбирався політолог Олександр Радчук.

Загроза в мантіях: до чого можуть призвести судові рішення у справах 2014 року?

Проросійські активісти, беркутівці та сепаратисти. Цього тижня декого з них українські судді виправдали, а декому – значно полегшили тюремну долю. Чому так відбувається, розбирався Олександр Радчук.

Чи запрацює в Україні система масового декларування доходів

Що й чому заважає державі запровадити обов'язкове декларування доходів усіма громадянами України, спробував розібратися політолог Олександр Радчук.