Радчук Олександр

Читати про автора
Уроки карантину: які виклики для України оголила епідемія коронавірусу?

Бізнес, медицина та освіта найпершими виявилися не готовими до форс-мажору епідемії коронавірусу. До яких це наслідків призведе – аналізував політолог Олександр Радчук.

Запасна влада: хто і як керуватиме державою в разі форс-мажору

Поширення епідемії коронавірусу вже суттєво вплинула на виконання обов’язків всіма органами влади в Україні. Чи готова наша держава до нових реалій управління в режимі карантину – аналізував політолог Олександр Радчук.

Кредитні канікули: як і коли новому уряду вдасться переконати МВФ?

Епідемія коронавірусу може внести зміни у співпрацю між Україною та МФВ. Про що саме йдеться та чи вдасться українській владі скористатися новими можливостями – аналізував політолог Олександр Радчук.

Наслідки карантину: що буде з економікою України після епідемії коронавірусу

Зниження темпів зростання, зменшення прибутків та жорсткий режим економії – ймовірні наслідки карантину для економіки України. Чи вдасться протистояти ризикам, аналізував політолог Олександр Радчук.

Дефіцит ідей: партійні виклики напередодні місцевих виборів

До чергових місцевих виборів залишилося 8 місяців. Які ідеї стануть найбільш вдалими для зростання рейтингів, та чи вдасться отримати політичну монополію Слузі народу на місцях – аналізував політолог Олександр Радчук.

Політичне піке: чому уряд – більше не трамплін для рейтингів

Посада прем’єр-міністра більше не гарантує політичних дивідендів, а відсутність змагальності в парламенті дедалі частіше вестиме до перезавантаження Кабміну. Чому так відбуватиметься – розповідає політолог Олександр Радчук.

Нова світова економічна криза: чи впорається Україна з викликами?

Чи готова Україна протистояти викликам чергового раунду світової фінансової кризи? Шанси є, проте ризики все рівно переважають – переконує політолог Олександр Радчук.

Вихід з тіні: три можливих сценарії для нового Кабміну

Старий уряд з новими обличчями, чи новий уряд зі старими? Цими днями вирішуватиметься подальша доля уряду Олексія Гончарука. Три можливих сценарії розвитку подій спрогнозував політолог Олександр Радчук.

Реформа Верховної ради: чи стане парламент працювати ефективніше?

Новий парламент запровадив низку суттєвих змін у своїй роботі. Проте ще багато питань залишаються не вирішеними. Політолог Олександр Радчук акцентував увагу на кількох із них.

Спільна відповідальність: як зміняться правила дорожнього руху для пішоходів

Народні депутати планують низку суттєвих змін у правилах дорожнього руху для пішоходів. За яких умов громадяни стануть відповідальніше ставитися до безпеки на дорогах – дізнавався політолог Олександр Радчук.