Радчук Олександр

Читати про автора
Соцмережі замість білбордів: якими будуть нові стандарти партійного будівництва

Яких новинок у комунікаціях політичних партій із потенційними виборцями слід очікувати найближчим часом ‒ прогнозував політолог Олександр Радчук.

Висновок аудитора: як США змінюють двосторонні відносини з Україною

Вперше з часу обрання президентом Джо Байдена Україну із офіційним візитом відвідають новий держсекретар та його заступниця. Яких змін очікувати в американо-українських відносинах ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.

Тест на історичну свідомість: що варто пам'ятати про марш на честь дивізії «Галичина»

Неоднозначні питання з історії України – улюблений спосіб для політичних сил мобілізувати свій електорат. В чому головна небезпека та як запобігти ескалації на історичних темах – аналізував політолог Олександр Радчук.

Місія нездійсненна: за яких обставин зможуть зустрітися Зеленський та Путін

Чому і для чого українська сторона сподівається на зустріч із президентом РФ, і чи можуть бути точки дотику для діалогу між Росією та Україною – аналізував політолог Олександр Радчук.

Таємна скринька: чи вдалося новій владі зменшити тінізацію української економіки

Влада звітує про збільшення відсотка тіньової економіки в Україні. Чи достатніми були заходи із протидії та якими мають бути наступні кроки – досліджував політолог Олександр Радчук.

Залізна завіса 2.0: які наслідки для України матимуть дипломатичні війни із Росією

З якою метою Росія ініціює дипломатичні війни із ЄС та до чого слід бути готовій Україні ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.

Чи стане Україна ближчою до НАТО на тлі можливої російської агресії

Користуючись загрозою нападу Росії, в Україні намагаються переконати НАТО взяти нас під свій захист. Чому така стратегія не спрацює та який альтернативний шлях – аналізував політолог Олександр Радчук.

Дострокові вибори-2021: чи існує альтернатива зменшенню політичної напруженості

Що спільного та відмінного між Верховною радою та ізраїльським Кнесетом, і чи допоможуть дострокові вибори зменшити політичну напруженість ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.

Інструмент місцевих референдумів: як запрацює народовладдя на місцях

Які головні політичні можливості та ризики законопроєкту про місцеві референдуми? Та чи справді він може стати важелем впливу на регіональні еліти ‒ аналізував політолог Олександр Радчук.

Рейтинговий вакуум: чому не зростає популярність позапарламентських партій

Високий виборчий бар’єр чи недостатня організаційна робота? В чому причина неквапливих кроків зі здобуття популярності серед непарламентських партій – аналізував політолог Олександр Радчук.