Радчук Олександр

Читати про автора
Релігійні страхи. Чим завершиться спроба політиків об’єднати православних християн?

Втручання держави в церковні справи, підготовка до виборів чи питання нацбезпеки? Чого більше в ініціативі про єдину помісну церкву, аналізував політолог Олександр Радчук.

Кінець «закону джунглів»: чим завершиться реформа паркування

Вже у вересні водіїв очікуватимуть нові правила покарання за неналежну парковку. Втім, чи зможуть вони докорінно змінити ситуацію, аналізував Олександр Радчук.

Катастрофа під Смоленськом: найгірші новини для Польщі

Літак президента Польщі 8 років тому впав під Смоленськом не через помилку пілота. Які наслідки для Європи та світу матимуть нові подробиці катастрофи, аналізував політолог Олександр Радчук.

Не вороги й не друзі: хто скористається антирейтингом Порошенка?

Єдиний кандидат на президентських виборах від провладної команди – дедалі більший виклик. Хто з політиків мріє про власні президентські амбіції – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

«Плівкові технології»: який ефект має оприлюднення компромату на політиків

Українські політики взялися за улюблену справу – збирання та оприлюднення компромату. Чи дієвою є ця політична технологія, розбирався політолог Олександр Радчук.

Пастки е-декларування: про наслідки «холодної війни» з громадськими активістами

Чи скасують декларування доходів для громадських активістів та які це може мати наслідки, аналізував політолог Олександр Радчук.

Вибори-2019: коли розпочнеться кастинг на кандидатів-антипопулістів

Хто і за яких умов зможе дати бій кандидатам-популістам на майбутніх президентських виборах, аналізував політолог Олександр Радчук.

«Права» перспектива: куди ведуть електоральні стежки націоналізму

У 2014 році праві партії та рухи здобули імідж найбільш рішучих сил під час вуличних акцій протестів, а згодом стали основою відновлення боєздатної армії. Однак у політиці здобути значних висот поки не вдається. Та чи надовго, розмірковував політолог Олександр Радчук.

Ностальгія та апатія: що не так із протестним потенціалом українців

Українці затаїли власне невдоволення станом справ у країні, проте поступово зневірюються в революційних способах досягти певних змін. До чого це призведе та в чому ключові небезпеки – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

24 роки режиму: чого чекати від чергового президентства Путіна

Володимир Путін отримав черговий мандат довіри від росіян на своє президентство. Цього разу він здобув перемогу з рекордною явкою та шаленим відривом від конкурентів. Та чи все так чудово в цій історії, розмірковував політолог Олександр Радчук.