Радчук Олександр

Читати про автора
Над прірвою в суді. Чим насправді ризикує українська Феміда

Українські суди дедалі частіше стають останнім оплотом для виправдання корупціонерів та злочинців. Чи винні в цьому самі судді й до чого може призвести відсутність результатів судової реформи – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Порошенко 2.0: перевибори Ради як шанс на другий термін

Позачергові парламентські вибори вже цього року? Так, про це знову заговорили в контексті збереження шансів для другого терміну Петра Порошенка. Наскільки реальними можуть стати перевибори Ради, розбирався політолог Олександр Радчук.

Бути опозицією: чи вдасться позапарламентським силам знайти свій рейтинг без Саакашвілі?

Позапарламентські політичні сили втратили потужного медійного лідера – Міхеіла Саакашвілі. Чи вдасться їм знайти спільні точки для порозуміння й спільного походу на вибори – розмірковував політолог Олександр Радчук.

Приречені угоди: хто насправді чіпляється за «мертвий Мінськ»?

Закон про реінтеграцію Донбасу мав би зрушити з місця й процес мирних перемовин щодо врегулювання конфлікту на сході України. Однак офіційно всі зацікавлені сторони міцно тримаються за мертві Мінські угоди. Про що це може свідчити – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Закон не писаний: чи варто очікувати змін у роботі Верховної Ради в 2018 році?

Розмови про наміри реформувати роботу парламенту тривають уже майже два роки. Тим часом Верховна Рада втратила залишки довіри громадян, а народні обранці часто нехтують своїми обов’язками. До чого може призвести ця ситуація – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Варшава, Будапешт і Прага. Кілька тез про другий «дипломатичний фронт» України

Найближчим часом Україну очікує погіршення відносин із Польщею та Угорщиною. Чому так відбувається та чи можливо цьому запобігти – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Інтрига мажоритарки: чому найцікавіші вибори відбудуться в одномандатних округах?

У сучасних реаліях політичного життя мажоритарна складова виборів несе в собі купу ризиків. Чи вдасться їм протистояти та які законодавчі запобіжники можуть бути використані, аналізував політолог Олександр Радчук.

Біткойн по-українськи: новий криптовалютний офшор для корупціонерів?

Криптовалюти – не лише альтернатива всім світовим грошам, але й нові можливості для корупціонерів. Що думають робити з біткойном у світі та як він приживається в Україні – в матеріалі Олександра Радчука.

Фактор ЦВК: як зміниться склад головного виборчого арбітра

Вже в березні цього року Верховна Рада може суттєво оновити склад ЦВК. Значення цього кроку важко недооцінювати, адже нинішній склад ЦВК «прострочений» уже майже 4 роки. Про ризики оновлення комісії – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Давос-2018: чого очікувати Україні від Всесвітнього економічного форуму

Цього року на Всесвітньому економічному форумі світові лідери ще глибше поринуть у контекст вирішення важливих проблем людства. Яка мета української делегації та що цікавого може принести форум у Давосі для України, прогнозував політолог Олександр Радчук.