Радчук Олександр

Читати про автора
Чи є життя після виборів: що об’єднає політичні табори, які ворогують

Жорсткий розподіл громадян на агресивні фан-клуби політиків став політтехнологічною тенденцією цих виборів. Які наслідки це може мати для суспільства , аналізував політолог Олександр Радчук..

Парламентський плацдарм: розстановка сил у Верховній раді після 21 квітня

У разі обрання нового президента основне поле політичних протистоянь зміститься до Верховної ради. Яких змін слід очікувати, прогнозував політолог Олександр Радчук.

Префекти на десерт: якою може бути реформа повноважень ОДА

Що не так із очільниками обласних державних адміністрацій та чому Петро Порошенко вирішив повернутися до теми префектів, аналізував політолог Олександр Радчук.

Хиткий баланс: три сценарії щодо обмеження повноважень президента

Хто може бути зацікавлений в сценарії обмеження повноважень президента та як подібні ідеї можуть бути реалізовані – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

На межі можливостей: що не вийшло в Тимошенко, Бойка та Гриценка

Поки двоє головних претендентів на президентську посаду зійшлися в другому турі, ще троє лідерів перегонів аналізують помилки й готуються до реваншу на парламентських виборах. Їхні перспективи аналізував політолог Олександр Радчук.

Віртуозний ендшпіль: хто з кандидатів краще мобілізує виборців у другому турі

Результати першого туру президентських виборів хоча й не стали сенсацією, проте здивували багатьох – як самих кандидатів, так і пересічних виборців. Чи збережеться інтрига перед другим туром голосування, прогнозував політолог Олександр Радчук.

Із ким домовлятимуться фаворити виборів напередодні другого туру

Деякі з кандидатів-фаворитів президентських перегонів почали шукати союзників. Мета – заручитися підтримкою перед другим туром. Хто з них знайде найбільш вдалу конфігурацію? аналізував політолог Олександр Радчук.

Плацебо популізму: що буде з економікою після президентських виборів

Будь-які вибори – завжди стрес для економіки. На хвилі популізму ситуація може здатися не такою вже й катастрофічною. Якими є реалії насправді, аналізував політолог Олександр Радчук.

Плани на мобілізацію: як голосуватимуть ті, хто не визначився

За різними даними соціологів, у березні близько 20-25 відсотків серед опитаних респондентів досі не визначилися, за кого голосуватимуть. Як ця категорія виборців може вплинути на результати голосування, розбирався політолог Олександр Радчук.

5 років без Криму: український «чорний лебідь» у міжнародній політиці

Крим залишається зоною напруженості між Україною, Росією та західними країнами. Що реально може зробити Україна для його повернення, аналізував політолог Олександр Радчук.