Радчук Олександр

Читати про автора
Опора для мерів: чи будуть успішними місцеві партійні проєкти

Місцеві партії – очікуваний ефект децентралізації, реальна потреба для місцевих еліт чи спроба зіграти на опозиційних почуттях виборців? Відповіді на ці запитання шукав політолог Олександр Радчук.

Високосна осінь-2020: п'ять головних економічних загроз для України

Економіка України перебуває в крутому піке на тлі турбулентного періоду, який переживає весь світ. До яких найбільш вірогідних загроз слід підготуватися вітчизняній економіці, аналізував Олександр Радчук.

Гречка-stop: як агітуватимуть за кандидатів на місцевих виборах-2020

Верховна рада значно посилила відповідальність за підкуп виборців. Чи вдасться цілковито викорінити це негативне явище – дізнавався політолог Олександр Радчук.

Сила опонента: що змінить закон про опозицію в парламентському житті?

Восени Верховна рада може ухвалити закон про парламентську опозицію. Для чого потрібен такий документ і чому він має високі шанси на ухвалення – аналізував політолог Олександр Радчук.

Перемовини в глухому куті: що означатиме для України вихід з Мінських угод?

З боку української сторони на найвищому рівні дедалі активніше лунають заклики до перегляду Мінських угод. Схоже, Україна впритул наблизилася до реалізації плану Б. Що нас може чекати вже восени, дізнавався політолог Олександр Радчук.

ДТП напідпитку: чому не спрацюють штрафи за нетверезе керування

Чи справді підвищені штрафи за керування напідпитку зможуть виправити ситуацію зі смертністю на українських дорогах – дізнавався Олександр Радчук.

Вихід з тіні: чи варто очікувати дива від ідеї амністії капіталів?

У наступному році держава хоче запропонувати українцям легалізувати незадекларовані доходи. Чи варто сподіватися на успіх цієї ініціативи – прогнозував політолог Олександр Радчук.

Курс гривні та незалежний Нацбанк: як відреагує ринок?

Відставка голови Нацбанку – сигнал про суттєві зміни для всієї фінансової системи України. Чи вдасться НБУ вберегти свою незалежність та чому курс гривні таки зросте, аналізував політолог Олександр Радчук.

Дострокові парламентські вибори: ризикована гра чи нові можливості?

Можливість розпуску Верховної ради дев'ятого скликання може стати реальністю вже восени поточного року. Які ризики такого сценарію – аналізував політолог Олександр Радчук.

Не на часі: що змусить українців вийти на масові акції протестів?

Соціально-економічна ситуація, діяльність опозиції чи громадський сектор? Яка із цих складових стане фундаментом для можливих акцій протестів, прогнозував політолог Олександр Радчук.