Радчук Олександр

Читати про автора
Ющенкові граблі. На що хворіють рейтинги чинного президента?

Антирейтинги Петра Порошенка сягнули рекордних значень. Чи вдасться його команді подолати ці виклики, в своєму матеріалі аналізував політолог Олександр Радчука.

Легалізація авто на єврономерах: політичні наслідки напередодні виборчого сезону

Ситуація із доступним розмитненням авто на іноземній реєстрації дедалі більше набуває ознак політичного змагання за голоси виборців. Хто і як скористається історією з євробляхами – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Кастинг на другий тур: як кандидати обирають собі пару

Чергові вибори президента в 2019 році будуть запеклими, однак навряд чи закінчаться несподіванками. Кого і як кандидати обирають собі у спаринг-партнери – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

Гривня в 2019 році: чого очікувати від національної валюти

Чи побачимо ми долар по 30 уже цієї зими? Якими темпами знецінюватиметься національна валюта та що на це впливатиме – в матеріалі Олександра Радчука.

Право на облік: що зміниться в правилах реєстрації місця проживання

Держава пропонує навести лад із процесом реєстрації місця проживання. Яких змін та наслідків слід очікувати – в матеріалі Олександра Радчука.

Верховна Рада IX скликання: розстановка сил із прицілом на 2019 рік

Якою буде наступна Верховна Рада? Які альянси найбільш імовірні та як це вплине на політичний порядок денний – у матеріалі політолога Олександра Радчука.

Ринкова чи справедлива: якою має бути ціна на газ для споживачів?

Відновлення економіки та зростання зарплат і пенсій – усі ці новини нівельовані рішенням уряду таки підняти тарифи на газ для населення. А як це позначиться на рейтингах кандидатів у президенти, вивчав політолог Олександр Радчук.

Валдайські зізнання: чому Путін змінює акценти щодо України?

Володимир Путін чітко дав зрозуміти, як зміниться стратегія впливу Кремля на Україну. Про замисли та ймовірність їхнього успіху – у матеріалі політолога Олександра Радчука.

На марші без вождя: що не так із об’єднанням правих партій?

Об’єднавчі процеси в середовищі правих партій знову під загрозою. Чи зможуть вони подолати протиріччя та хто має найвищі шанси потрапити до наступного парламенту – в матеріалі політолога Олександра Радчука.

На межі колапсу: що буде з Мінськими угодами

Чому Мінські угоди продукуватимуть лише більше проблем у майбутньому – в матеріалі політолога Олександра Радчука.