Зеленський Володимир Олександрович
Президент УкраїниЗ російського полону звільнили українського парамедика Юлію Паєвську (Тайра). Про це йдеться у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського 17 червня.
Сьогодні разом з українським лідером, командою Офісу президента та Уряду пройшла зустріч з британським прем‘єр-міністром Борисом Джонсоном.
Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон у п'ятницю, 17 червня, знову приїхав до Києва і вже зустрівся із президентом Володимиром Зеленським.
Зеленський та Кулеба прокоментували рішення Єврокомісії щодо статусу кандидата для України на членство у ЄС.
Візовий режим із росією буде запроваджено з 1 липня, повідомив Володимир Зеленський. Рішення сьогодні має схвалити Кабмін.
Відзначається, що загальний розмір оборонного бюджету США складе 847 млрд доларів. Серед інших основних витрат на армію закладена також військова допомога Україні
Мобілізованих білорусів мають зібрати у військкоматах, починаючи з 17-18 червня. Чим закінчаться ці навчання - поки що невідомо
Європейські лідери розуміють, чому призупинені переговори з росією і чому Україні доведеться битися до самого кінця
Італія, Німеччина, Франція та Румунія підтримуватимуть Україну політично, фінансово, допомагатимуть з озброєнням, експортом зерна та вступом до ЄС
Грозєв упевнений, що якби російські силовики знали про рішення путіна напасти на Україну, вони прийняли б певні заходи в ту, чи іншу сторону. Але вони не знали, зате знав Захід
Замість цього західні країни надають Україні боєприпаси та іншу військову техніку. Зараз також стали постачати самохідні артилерійські установки
Президент Володимир Зеленський у середу, 15 червня, збирав засідання ставки головнокомандувача щодо можливої загрози нового вторгнення з боку Білорусі.
Україна має намір удвічі збільшити транзит зерна, а також іншого продовольства у Дунайському напрямку.
Франція, Німеччина, Італія та Румунія підтримують надання Україні статусу кандидата на членство у ЄС. Завтра висновок дасть Єврокомісія.
Зеленський сьогодні у Києві зустрінеться з лідерами Франції, Німеччини, Італії та Румунії. Однією із головних тем розмови буде зброя для України.
Джонсон і Зеленський обговорили блокаду росією експорту зерна з України, і британський прем’єр висловив сподівання, що в найближчі дні вдасться досягти прогресу з цього питання.
Зеленський випустив нове звернення за підсумками 15 червня, 112-го дня війни проти російських окупантів.
Зеленський, виступаючи перед парламентом Чехії, заявив, що росія зацікавлена не лише у завоюванні України. Вторгнення в Україну – лише перший крок, щоб відкрити дорогу до інших країн.
У війні з Україною росія обов'язково повинна програти, перемога росії обернеться бідою для України, і для самої росії теж.
Успішна оборона України змусить росію зменшити її територіальні амбіції, однак може призвести до виникнення замороженого конфлікту, який триватиме років десять.