Грузії обіцяють членство в НАТО. Що це означає для України?

Генсек НАТО заявив, що Грузія зрештою приєднається до НАТО, незважаючи на протести Росії. Про перспективи України стати членом Альянсу поговорили з експертами.

Якими будуть наслідки розірвання договору про дружбу з РФ?

Петро Порошенко вніс до ВР законопроект про припинення дії договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та РФ.

Україна розриває договір про дружбу з РФ. Чи будуть наслідки?

У РФ вважають, що анонсоване Києвом розірвання договору про дружбу між Україною та Російською Федерацією не матиме реальних наслідків для Москви.

Саміт Україна-ЄС: що гальмує виконання Угоди про асоціацію

У понеділок, 9 липня, в Брюсселі відбудеться 20-й саміт Україна-ЄС. Про виклики для України міркували експерти.

Візит генсека ООН на ЧС із футболу: дипломатія чи зрада?

Генсек ООН їде на ЧС із футболу до РФ, де проведе зустріч із Володимиром Путіним, попри порушення РФ міжнародного права та норм тієї ж ООН. Оцінили ситуацію фахівці.

Чому Угорщина втретє зірвала комісію Україна-НАТО та як обійти вето?

Засідання Комісії Україна-НАТО на рівні голів МЗС уже втретє не відбулося через вето Будапешта. Навіщо це угорцям та чи можна обійти вето?

Навіщо був потрібен договір про дружбу з РФ та чи варто його продовжувати?

У МЗС України заявили, що жодне положення договору про кордон не робить його залежним від дії договору про дружбу. Чи потрібен Україні такий крок, міркували експерти.

Як Україні нівелювати всі претензії Угорщини до освітнього закону?

Угорщина вимагає внести зміни до освітнього закону та відкласти його реалізацію до 2023 року, інакше Будапешт продовжить блокувати євроінтеграційний курс Києва. Як відповісти Україні, міркували експерти.

Чотири роки ОБСЄ на Донбасі: місія здійсненна?

В ОБСЄ повідомили про те, що термін дії місії на території країни закінчується в березні 2018 року. Чи залишиться ОБСЄ на Донбасі та наскільки ефективно виконує свої завдання, міркували фахівці.

Дорожня карта реформ: що дала Україні асоціація з ЄС

Україна виконала Угоду про асоціацію з ЄС лише на 15 відсотків, у цьому зізнався глава держави. Але ціна євроінтеграції дуже висока. В чому полягає значення асоціації з ЄС, міркували експерти.

Україна та Захід: хто в Німеччині захищатиме політику РФ та російську агресію на Донбасі

Екс-міністр закордонних справ України розповів, які два політичих табори є в Німеччині, та про те, як вони визначають свою позицію щодо України та РФ.

Екс-голова МЗС: українці можуть розраховувати на скасування віз до літа-2017

Екс-міністр закордонних справ України оцінив шанси України отримати схвальне рішення Європарламенту щодо безвізового режиму.

Знищення Алеппо та протидія РФ у Сирії: оцінка експерта

Екс-міністр закордонних справ України проаналізував інформацію щодо екстреного засідання Радбезу ООН щодо Сирії.

Вибори у США: чи зможе Клінтон позбавити Трампа шансів на перемогу?

Екс-міністр закордонних справ України прокоментував риторику та результати першого раунду дебатів Гілларі Клінтон та Дональда Трампа.

Який крок Анкари стане «землетрусом» для НАТО?

Екс-міністр закордонних справ України прокоментував заяву керівництва Туреччини, про те, що Захід ризикує «втратити» Анкару через власні помилки, а не відносини з Москвою.

Огризко: для РФ перемога Трампа – манна небесна, за яку вона боротиметься

Екс-міністр закордонних справ України проаналізував ситуацію з оприлюдненими даними WikiLeaks, які свідчать про сфальсифіковані результати Клінтон на праймеріз.

Вихід Великобританії – не катастрофа, але сигнал до реформування Євросоюзу

Екс-міністр закордонних справ України поділився міркуваннями щодо ймовірності виходу Великобританії зі складу ЄС.

Обмін Савченко на ГРУшників: прогноз експертів

Спеціалісти прокоментували заяву Президента України про те, що йому вдалося узгодити алгоритм повернення Надії Савченко.

Українські чиновники хочуть до ЄС, але не готові розпрощатися із «совком» – Огризко

Екс-міністр закордонних справ України прокоментував інформацію про те, що звіти щодо України та Грузії про безвізовий режим розділені.

Україну попросили «не стукати в двері НАТО»

Україна може стати членом НАТО, але коли проведе реформи і влиш тоді оже сама попроситься до Північно-Атлантичного альянсу.