Демчак Руслан Євгенович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Стало відомо, скільком нардепам-мільйонерам держава платить за житло

170 народних депутатів отримують державну компенсацію на оренду житла в Києві, із них 120 задекларували мільйони заощаджень, а щонайменше 25 мають житло у столиці чи елітному передмісті.

Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Руслан Демчак

Демчак виконав 82 відсотки обіцянок і поки що жодної не провалив. Мажоритарник підтримав скасування мораторію на продаж землі та домігся виділення коштів на ремонт доріг в окрузі.

Нардеп Демчак прокоментував розслідування НАБУ

Нардеп від БПП Руслан Демчак вважає, що справа НАБУ щодо нього є дискредитацією опонентів.

НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення нардепа від БПП

В Антикорупційному бюро розслідують факти можливого збагачення чергового члена парламенту від БПП.

У БПП прокоментували інформацію про скасування паперових платіжок за комуналку

Демчак прокоментував інформацію, яка з'явилася в українських ЗМІ, про скасування паперових платіжок за комунальні послуги й відповідні незручності з переведенням їх в електронну форму.

Молодість чи досвід? Аналітики порівняли відповідальність нових і старих депутатів Ради

Що довше політик перебуває в парламенті, то гірше він виконує обіцянки. Приблизно такого висновку дійшли аналітики «Слова і Діла», порівнюючи те, як працюють нардепи, для яких восьме скликання Ради є першим, і ті, хто був біля витоків українського парламентаризму.

Як виконували обіцянки члени комітетів Верховної Ради: частина перша

«Слово і Діло» публікує першу частину огляду найвідповідальніших і безвідповідальних депутатів за комітетами парламенту.

Суди скасували дев'ять рішень НБУ про ліквідацію банків

Суди ухвалили рішення про відновлення діяльності 9 банків, за якими Національний банк України виніс рішення про віднесення їх до категорії неплатоспроможних.

Верховна Рада узаконила споживче кредитування

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект №2455 про споживче кредитування, регулювання у сфері якого синхронізується з європейськими практиками.

Гонтарева зізналася, скільки грошей було виведено з банків-банкрутів

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що власники збанкрутілих банків вивели близько 300 млрд грн, що належать вкладникам.

Як виконують свої обіцянки нардепи-мажоритарники Вінницької області?

Найбільш безвідповідальні нардепи-мажоритарники Вінницької області – Мельничук і Спориш; найвідповідальніші – Порошенко-молодший, Кучер і Македон.

Демчак взявся за передвиборчу обіцянку захищати навколишнє середовище

Народний депутат Руслан Демчак провалив програмну обіцянку про законодавчий захист навколишнього середовища та родючих земель.

Закривати не можна реформувати. Реалії та перспективи українських банків

Минулого тижня в світлі голосування за безвізові закони повз увагу депутатів Верховної Ради пройшла низка важливих для країни законопроектів, що стосуються реформування фінансового сектору України.

Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест Вінницької області

Система народного контролю «Слово і Діло» проаналізувало ефективність роботи депутатів- мажоритарників вінницької області.