Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Німецька авіакомпанія Air Berlin, що оголосила про своє банкрутство, як очікується, припинить виконувати польоти не пізніше 28 жовтня.
В Google знайшли докази втручання Росії у вибори, які проходили в США в 2016 році. В компанії з'ясували, що російські оператори експлуатували платформи Google.
В особистому підсобному господарстві жителя с. Головки Житомирської області було зареєстровано захворювання і загибель свиней від африканської чуми свиней.
Турецька влада підтримує заявку України на розміщення миротворчого контингенту ООН в Донецькій і Луганській областях.
Північноатлантичний блок турбує непрозорість військових навчань, які проводить останнім часом Росія.
Україна і Туреччина мають намір збільшити товарообіг між країнами до 10 мільярдів доларів.
В Україні у вересні цього року була зафіксована інфляція на рівні в 2%, порівняно з 0,1% дефляції в серпні.
Туреччина як і раніше підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, не визнає захоплення Криму Російською Федерацією.
Підвищення цін пов'язане зі зростанням інфляції та витратами на матеріали для ремонту пошкоджених мереж.
За прогнозом синоптиків, погода буде загалом дощовою і хмарню з проясненнями, але вночі в центральних і північних областях місцями пройдуть сильні дощі.
В Україні вперше призначено проведення Парламентської асамблеї НАТО, яке відбудеться в 2020 році.
Фільм російського режисера Аскольда Курова «Процес» став номінантом міжнародної премії Silver Eye-2017 як кращий документальний фільм Східної і Центральної Європи.
Наступного року Житомир має намір збільшити кількість вуличних LED-світильників до 8600 і стати першим містом в Європі, яке повністю перейде на світлодіодне зовнішнє освітлення.
Економіка Північної Кореї виросла в 2017 році, незважаючи на санкції міжнародного співтовариства.
Іран може здійснити ракетний удар по військових США в регіоні у разі запровадження нових санкцій проти Тегерану.
Під час марафону в Києві в неділю, 8 жовтня, загинув директор Тернопільського м'ясокомбінату Віктор Малюта.
Сьогодні в Москві загорівся в торговий комплекс «Синдика», розташований на 65-му кілометрі Московської кільцевої дороги.
Вибори нового голови Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відбудуться в Страсбурзі у понеділок, 9 жовтня.
На території музейного комплексу розташовані палац, гаремний корпус, ханський цвинтар, мечеть.
У зоні проведення АТО в неділю перемир'я було порушено 4 рази, бойовики застосовують важке озброєння, втрат серед бійців ЗСУ немає.
Демонстранти скандують «Каталонія - Іспанія» і закликають відправити у в'язницю президента Каталонії Карлеса Пучдемона.
Закон про про врегулювання ситуації на Донбасі посилить позицію України в боротьбі за звільнення заручників.
У неділю, 8 жовтня, Артем Піддубний з Бахмута Донецької області став переможцем восьмого київського міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.
Президент України Петро Порошенко дав старт пенсійній реформі, підписавши відповідний закон.
У ніч на 9 жовтня українці зможуть побачити яскравий метеоритний дощ, який буде видно на всій північній півкулі планети, а найкраще - після заходу сонця і до півночі.
Президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп звинуватив Іран у фінансовій підтримці і торгівлі з Північною Кореєю (КНДР).
У російських містах під час мітингів на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, що відбулися 7 жовтня, затримали 290 осіб.
Московський міський суд залишив чинним рішення нижчої інстанції щодо арешту опозиціонера Олексія Навального на 20 діб.
В Україні за три квартали 2017 року було вироблено 5696 автотранспортних засобів, що на 77,3% більше минулорічного результату.
Мобільний додаток Uber вважається єдиним, якому Apple надала доступ до закритих приватних даних власників смартфонів.