Названо переможця київського марафону

Читать на русском
У неділю, 8 жовтня, Артем Піддубний з Бахмута Донецької області став переможцем восьмого київського міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.

Він подолав 42,195 км за 2 години 24 хвилини 20 секунд, йдеться на Facebook-сторінці події, пише «Слово і Діло».

На другому місці - Анатолій Бондаренко, який фінішував через 6 хвилин 15 секунд (2:30.35), на третьому - Володимир Васьков (він поступився переможцю більше семи хвилин (2:31.39).

Серед жінок першою стала українка Ірина Масник, яка пробігла марафонську дистанцію за 2:48.13. На другому місці - росіянка Олена Макаревич (3:08.56), а на третьому - українка Марина Шаповалова (3:12.20).

Крім того, у марафоні взяла участь фітнес-тренер та матір чотирьох дітей Юлія Черницька, яка встановила національний рекорд й першою пробігла півмарафонську дистанцію Wizz Air Kyiv City Marathon разом зі своїми дітьми в колясці.

Загалом у марафоні взяли участь понад 10 тисяч людей із 52 країн.

Учасники головного забігу марафону розпочали пробіжку з Майдану Незалежності.

Крім марафону, у центрі міста пройшли змагання і на інших дистанціях: напівмарафон - 21,0975 км, 10 км, 5 км, естафета, благодійні забіги на 3 та 2 км.

Раніше повідомлялося, що поліція підтвердила смерть чоловіка на марафоні і повідомила подробиці.