Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Жодних дискотек у готелях Туреччини та Єгипту. Доступ до моря та гірськолижних курортів Італії перекритий. Куди поїхати на свята.
Учасники переговорів з Британії та Європейського союзу домовилися про торгову операцію після виходу Сполученого Королівства з ЄС (Brexit).
Перші партії вакцин від коронавірусу виробництва компаній Pfizer/BioNTech розвозять по 27 країнам Європейського союзу.
Додон, президентський термін якого завершився 24 грудня, передав повноваження новому президенту Молдови Маї Санду. Церемонія передачі влади пройшла у Молдові.
Уряд Ізраїлю на два тижні посилить карантин у зв'язку з пандемією коронавірусу. Нові обмеження будуть діяти в країні з 27 грудня.
Володимир Путін намагається розширити свій вплив на африканські країни за допомогою найманців з ПВК Вагнера.
Білоруські правозахисні організації визнали політв'язнем громадянку Швейцарії білоруського походження Наталю Херші. Станом на сьогодні в Білорусі вже 160 політв'язнів.
Станом на ранок, 24 грудня, у світі зафіксовано 79,05 мільйонів випадків зараження коронавірусом, одужали вже більше 55,6 мільйонів осіб.
Інавгурація президента Молдови Маї Санду 24 грудня 2020 року. Чинний президент Ігор Додон передасть владу Санду.
Понад 2,7 мільйона людей у шести країнах уже зробили щеплення проти коронавірусу. Щеплення роблять у Канаді, Великобританії, Ізраїлю, Китаї та Росії.
Державний департамент Сполучених Штатів покладає відповідальність за отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, яке сталося у серпні цього року, на Федеральну службу безпеки РФ.
Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо пообіцяв публічно та «з радістю» вакцинуватися від коронавірусу.
Чинний президент США Дональд Трамп помилував колишнього голову своєї виборчої кампанії Пола Манафорта, якого раніше засудили у справі про втручання Росії в американські вибори у 2016 році.
В афганській столиці стався вибух, який супроводжувався стріляниною і призвів до загибелі щонайменше двох осіб.
Американська фармацевтична компанія Pfizer відправила першу партію вакцини від коронавірусу, яка була розроблена спільно з німецькою компанією BioNTech, в країни Європейського Союзу.
Міністерство закордонних справ України активно працює над звільненням з піратського полону шістьох українських моряків із судна Stevia, яке було захоплене минулого тижня біля узбережжя Нігерії.
Дональд Трамп звинуватив Іран в організації ракетного обстрілу посольства США у Багдаді. Також він попередив іранську владу про ймовірні наслідки за цей вчинок.
У Мексиці починається вакцинація населення від коронавірусу. Першими свої щеплення отримають мексиканські лікарі.
Через стрімке поширення коронавірусу в Англії, а також через розповсюдження нового, більш заразного штаму хвороби, британський уряд вирішив запровадити в регіоні найвищий рівень карантинних обмежень.
У Малайзії виявили перші випадки зараження новим штамом коронавірусу A701V, який раніше фіксували в Австралії, Нідерландах, Сінгапурі та країнах Південної Америки.
Чинний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп наклав вето на проєкт оборонного бюджету США на 2021 рік, який передбачає військову допомогу Україна та запровадження санкцій проти Північного потоку-2.
У США впровадили візові обмеження проти 39 осіб, які причетні до «підриву демократії» в Білорусі.
У середу, 23 грудня, МОЗ схвалило вакцину проти коронавірусу, розроблену американською біотехнологічною компанією Moderna.
Хенкок додав, що тепер британці, які повернулися нещодавно з ПАР, мають провести у самоізоляції 10 днів.
Прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку подав заяву про відставку. Також у відставку піде весь склад уряду.
Сьогодні Дубай розпочинає безкоштовну вакцинацію населення від коронавірусу препаратом компаній Pfizer і BioNTech.
У середу, 23 грудня, повітряне, залізничне та морське сполучення між Францією та Великою Британією поновлюється. Французький уряд погодився послабити заборону на поїздки.
Станом на ранок, 23 грудня, у світі зареєстровано 78,4 млн випадків COVID-19, з яких 1,7 мільйона закінчилися смертю пацієнтів.
Готелі Туреччини не проводитимуть в новорічну ніч вечірки, оскільки в країні діятиме комендантська година.
Британський штам коронавірусу виявили в бразильському штаті Ріо-де-Жанейро. Бразилія знаходиться на третьому місці у світі за кількістю заражених коронавірусом.