Приїхати, промацати, попередити. Колонка Леоніда Швеця
Директор ЦРУ приїхав до Москви вперше з 2021 року на тлі дедалі більших проблем з економікою в росії.
Внаслідок удару по цивільному підприємству в Індустріальному районі Харкова постраждали шість людей.
В Міністерстві оборони України запустили сайт соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців та членів їх сімей.
З невстановлених причин автомобіль з’їхав з дороги, врізався в дерево і загорівся. Автомобіль згорів, усередині було троє осіб.
У МЗС України вважають, що оголошення президента Володимира Зеленського у розшук у рф свідчить про відчай російської державної машини та пропаганди.
Він додав, що унаслідок прильоту сталася сильна пожежа на виробничому підприємстві Індустріального району, чотири людини постраждали.
Російські війська обстріляли цивільну інфраструктуру в Одеському районі. Троє людей постраждали.
В Бєлгороді вдень 4 травня прогримів вибух у той час, коли окупанти завдали ударів корегованими авіаційними бомбами по Харкову.
Російські війська артилерією та КАБами атакували Одноробівку та Черкаські Тишки у Харківській області.
У підконтрольному ХАМАСу відомстві повідомили, що у Секторі Газа за останню добу загинули ще 32 палестинці.
Сьогодні вдень, 4 травня, у Харкові пролунали вибухи. Попередньо по місту було завдано удару.
У суботу, 4 травня, Міністерство внутрішніх справ рф оголосило в розшук президента України Володимира Зеленського та колишнього очільника країни Петра Порошенка за статтею Кримінального кодексу.
Через паски та ковбаси напередодні Великодня у тимчасово окупованому Маріуполі загинуло 10 російських військових.
В Єрусалимі відбулося сходження благодатного вогню у храмі Гробу Господнього, яке відбувається протягом століть.
На деревообробному підприємстві в Інгульському районі Миколаєва вночі сталася масштабна пожежа.
У Бериславі на Херсонщині російські безпілотники атакували вантажівку з питною водою, вона спалахнула.
В. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що у російському полоні наразі перебувають 32 представники українських медіа.
Влада та військові закликали уникати великого скупчення людей на Великдень. Богослужіння транслюватимуться онлайн, їх можна подивитися вдома.
У місті Виноградів на Закарпатті виник конфлікт між ромами та представниками ТЦК. Військові здійснили попереджувальні постріли.
Залізничникам продовжили терміни бронювання ще на один місяць. Таке рішення ухвалили у Кабміні.
У Києві святкові великодні богослужіння проводяться 4 та 5 травня з урахуванням комендантської години.
Внаслідок падіння уламків дронів у Дніпропетровській області знеструмилась підстанція, а разом з нею дві шахти.
На час Великодніх свят та поминальних днів будуть запроваджені додаткові обмеження на Херсонщині.
У землі в маленькому глечику було 140 срібних монет. Їх карбували у Криму ще у 1480-х роках.
За даними Генштабу ЗСУ, лише минулої доби на фронті було ліквідовано 1260 російських окупантів.
Через атаку у Павлоградському районі постраждала жінка та чоловік. Сталася пожежа, пошкоджено три приватні будинки та об'єкт інфраструктури.
У Харкові вночі горіла офісна будівля, склади та шиномонтаж. Постраждали чотири особи, серед них дитина.
Росіяни сьогодні вночі запускали по Україні ударні дрони та ракети С-300. Під обстрілом було дві області.
У Харкові є пошкодження та загорання цивільної інфраструктури. Отримали поранення 13-річна дитина та жінка.
Протестні акції відбуваються у двох місцях в столиці Грузії. На одній з акцій сотні людей зібралися перед будівлею парламенту.