Війна на два фронти: чи загрожує росія європейським країнам
Поправка до закону Про оборону, вже підтримана Держдумою в першому читанні, дозволить росії ввести війська у будь-яку країну.
Природні пожежі зараз у Полтавській, Чернігівській, Київській, Харківській, Донецькій, Рівненській та Сумській областях.
Російський шахед під час нічної атаки вкотре пролетів поряд із майданчиком Хмельницької АЕС.
За чотири місяці боїв на півночі Харківської області окупанти втратили понад 16 300 солдатів.
Російські війська сьогодні опівдні завдали удару по Краматорську Донецької області, є загибла і поранений.
Антикорупційні органи правопорядку встановили, що обвинувачений член парламенту перетнув кордон на Буковині.
Управління державної охорони уклало угоду на купівлю чотирьох автомобілів на базі Toyota Land Cruiser по 3,93 млн гривень за штуку. Це рекордна ціна за будь-який легковий автомобіль у закупках ProZorro цього року.
Кількість поранених у результаті нічних ударів по Запоріжжю зросла до 21 особи. У лікарні залишаються дві жінки.
Апеляційна інстанція відмовилася змінити суд, який розглядатиме справу дніпровських прокурорів.
Взимку обмежувати постачання газу населенню не планують, незважаючи на регулярні атаки на газову інфраструктуру.
Зеленський отримав нагороду Американської академії досягнень – The Golden Plate Award. Нею відзначають за внесок у розвиток людства.
SpaceX планує запустити п'ять безпілотних місій Starship на Марс протягом наступних двох років. Ілон Маск заявили, що мета місій – прокласти шлях для майбутніх пілотованих польотів.
На інфографіці – оцінки втрат російської армії в Україні від Генштабу, журналістів та західних розвідок.
Київ вранці 23 вересня знову увійшов до десятки міст світу із найзабрудненішим повітрям. Причиною погіршення якості повітря є пожежі в екосистемі.
На 23-му російському арсеналі у Тверській області знищено або сильно пошкоджено майже 60 складських будівель, залізничне депо та поїзди з боєприпасами.
В Ужгороді затримали чоловіка, який підірвав гранату біля будинку. Його передали правоохоронцям.
Повторне забруднення продовжує рухатися руслом річки Сейм, а на річці Десна спостерігається стабілізація ситуації.
Російські окупаційні війська сьогодні обстріляли Краматорськ, п’ятеро людей зазнали поранень, серед них 16-річна дівчина.
Від початку доби на фронті відбулося 65 бойових зіткнень. Окупанти і далі активно діють на Покровському і Курахівському напрямках.
Невідомий зайшов до магазину в Обухівському районі та відкрив хаотичну стрілянину. Він поранив продавчиню та власника магазину, після чого втік.
Ситуація в українській енергосистемі дозволяє у понеділок, 23 вересня, обійтися без запровадження графіків відключень світла.
Сьогодні по Мирнограду російська армія вдарила ствольною артилерією. Загинув 78-річний пенсіонер.
Російські війська скинули авіабомбу на приватний сектор Слов’янська Донецької області. Внаслідок атаки є постраждалі.
Інститут вивчення війни розглядає три можливі версії, за що заарештували Володимира Новікова. Серед них спроба зупинити чеченців, які постачали наркотики військовослужбовцям.
Через проблеми у базі польської служби КПП Устилуг – Зосин 22 вересня тимчасово не працює.