Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Квітневе підвищення ціни на природний газ супроводжується введенням абонентської плати за використання газових комунікацій.
Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська заявила, що служба заборонила в'їзд в Україну скандально відомому російському телеведучому Отару Кушанашвілі на 3 роки.
27 березня терористи збройного угруповання «Джаамат-уль-Ахрар», яке є частиною «Талібану» в Пакистані, вчинили теракт у місті Лахор.
Офіційний представник МЗСРФ Марія Захарова заявила, що Росія не є суб'єктом Мінських домовленостей.
Громадська мережа ОПОРА повідомляє, що станом на 16 годину явка на вибори міського голови Кривого Рогу складає 44,9%.
Бойовики так званих «республік» обстрілюють українські позиції під Докучаєвськом із заборонених Мінськими домовленостями мінометів.
Україномовна всеукраїнська суспільно-політична літературна газета «Кримська світлиця» переїжджає з окупованого Росією півострова до Києва.
Працівників Генпрокуратури, які займалися справою діамантових прокурорів просто перевели на інші посади, заявив прокурор Владислав Куценко.
Зловмисники викрали кабель зв’язку Укртелекому, через що міська виборча комісія виявилась позбавленою телефонного зв’язку та інтернету.
Ростислав Заворотний, якого підозрюють у видачі зброї зі складів МВС для силового розгону Євромайдану, вночі вийшов на свободу.
У Кривому Розі, що в Дніпропетровській області, сьогодні проходять позачергові вибори міського голови.
Звільнення сепаратиста Шевцова, вбивство адвоката Грабовського і новий виток прем'єріади – огляд головних подій минулого тижня від Віктора Трегубова.
У ніч на неділю, 27 березня, Україна переходить на літній час: стрілки годинника о 3:00 ночі за київським часом необхідно перевести на годину вперед.
Петро Порошенко хоче, щоб до так званого списку Савченко були додані прізвища людей, причетних до репресій проти українців та татар у Криму, а також до судилища над Сенцовим, Кольченком, Клихом, Карпюком і т. д.
Бойовики «ДНР» та «ЛНР» взялися розширювати так звану «сіру зону» поблизу лінії зіткнення із контрольованої силами АТО зоною.
«Слово і Діло» дослідило, яким буде підвищення соціальних стандартів, анонсоване урядом із 1 травня, та відобразило його в еквіваленті головної страви української кухні – борщу.
Незалежна асоціація телерадіомовників звинуватила міністра культури В'ячеслава Кириленка в порушенні етики поведінки державного службовця.
Також Анатолій Матіос розповів пресі ще кілька подробиць вбивства адвоката Юрія Грабовського.
Служба безпеки України завершила розслідування проти Олега Царьова за звинуваченням у сепаратизмі – йому загрожує до 5 років позбавлення волі.
За даними Державної служби статистики України, в 2015 році доходи українців знизилися на 21%, а цього року знизяться ще на 10%.
За словами Полозова, йому та Марку Фейгіну постійно надсилають загрози через професійну діяльність.
Глава МВС Арсен Аваков заявив, що колишнього главу Держфінпослуг Владислава Каськіва оголосили в розшук.
Юрія Грабовського, адвоката полоненого російського ГРУшника Александрова, сьогодні вночі знайшли вбитим.
За два роки серед усіх спеціальностей в Україні зарплати зросли в гривневому еквіваленті. А в доларах?
Політичні перспективи нового уряду обговорять сьогодні політики й експерти в ефірі ток-шоу Право на Влада на телеканалі 1+1.
В результаті зіткнення турецького балкера «Ліра» з опорою моста, що будується в Керченській протоці між Краснодарським краєм та окупованим Кримом, росіяни отримали збитків на 120 млн руб.
Федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація) перед стартом курортного сезону видало авіакомпанії «Уральські авіалінії» дозвіл на польоти в турецьку Анталью.
У разі необхідності ЄБРР поповнить поновлювану кредитну лінію на закупку газу для проходження опалювального сезону 2016/17 рр. в Україні, для чого Кабміну потрібно буде зробити нову заявку.